Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szerettek Gyurcsányban?

Mit szerettek Gyurcsányban?

Figyelt kérdés

Vki írta h fellehetne tenni a kérdést, hát most fel van téve.

12/F


2010. szept. 25. 23:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
72%
Baltát. :)
2010. szept. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
42%
Hitlerbe találtam egy pozitívumot (vegetáriánus volt), Gyurcsányba már nem találok.
2010. szept. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
6%
Pedig Hitlernek csak pozitívumai voltak.
2010. szept. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
19%

Igazi HAZAFI:D:D. ("qrva ország!")


(féreg. Aki meg szereti, az elmebeteg mazochista)

2010. szept. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
46%
A kis fokhagyma seggét.
2010. szept. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
Egyedülálló jelenség! A világon senki sem hasonlitható hozzá! Megjelenéséig egyetlen miniszterelnök se beszélt még úgy a szülőföldjéről, hogy "Q..aország" - egyetlen miniszterelnök se mondta azt az állampolgárainak hogy "el lehet innen menni" - szóval egyedül nekünk volt "Böszme" miniszterelnökünk :((
2010. szept. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
59%

Nem szeretem,de nem is utálom. Az eddigi válaszolók többsége a Fidesz által 8 év alatt beléjük sulykolt,többnyire hazug véleményt mondja. Azóta ő Orbán szemében a "fő ördög",amióta a TV-vitában az asztal alá mosta!

A gazdaság bajaiért az elmúlt 20 év minden politikusa,beleértve Orbánt is a felelős. Ők legalább annyit loptak-csaltak,mint az MSZP-sek. Csak akkor a Fideszes főügyész kimosta őket a fekáliából! Ahogy most sem kerül bajba egyetlen Fideszes önkormányzati polgármester sem. Pedig közülük is sokat lelehetne csukni!

Gyurcsány tulajdonképpen soha nem tehette azt,amit akart. Ebben részben az SZDSZ-el való koalíció akadályozta, de legnagyobb mértékben a Fidesz! Minden rossz volt,amit a kormány akart,a szájuk nagy volt,de most ők sem csinálnak semmit,csak kárt az országnak. A gazdasági válságról pedig nem Gyurcsány tehetett! Nem véletlen,hogy a Fidesz az utóbbi időkben nem akart előrehozott választásokat! Csinálja meg a nemszeretem megszorításokat az MSZP,legalább lehet mindent a nyakukba varrni.

Gyurcsány is sok hibát követett el,de nem annyit,mint a Fidesz állítja. Nem egyedül tette tönkre az országot!

Aki most annyira szidja Gyurcsányt, rövidesen rájön,hogy Orbán és a bandája sokkal rosszabb!

2010. szept. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
39%
egyedül a liberális szemléletmódját, mást semmit
2010. szept. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
39%

Én semmit. De néhány kiírásra reagálnom kell.

"-Nem fenyegette az embereket" Hát ez alapelvárás, nem? Ráadásul ez sem egészen igaz. Gondoljunk csak a kóbor kutyás beszédére!


"-Megengedte, hogy azt csináljunk, amit akarunk" Hát én sok mindent akartam, de nem tudtam, mert a családunknak alig volt pénze. Végig szívtunk alatta.


"-Nem szervezett sunyi programokat, hogy a fiatalokat itt tartsa a disznósz*rban " Ja, de a megélhetésüket sem biztosította, ezért kellett olyan sokaknak elmennie. Sok tehetséges fiatal ment külföldre, pedig idehaza kiválló szakemberek lettek volna. Nekem fontos a jó egészségügy, és ennek alapfeltétele a jó orvosok.


"-Nyitott a modernségre " Tipikus liberális hülyeség, hogy haladó szellemiség meg a stb. De mi is ez? Melegfelvonulások, nyílt b*zulás? Miközben a homoszexuálisoknak már így is 2 dolgot leszámítva, ugyanaz a joguk, mint a heteróknak. Ne már...


"-Ha tovább lett volna vezető pozícióban elhozta volna a drogliberalizációt " Az kell, sok betépett, és belőtt hülyegyerek...


"-Nem akarta volna bevezetni a kommunista szociális kártyát, hanem maradt volna a jólbevált pénzsegélynél " Igen, amit a cigányok rendszerint elisznak, eljátszanak, aztán meg minket rabolnak ki, hogy minden mást megvehessenek maguknak.


"-Egyházellenes " És az miért jó? A b*ziságot lehet támogatni de az egyházat nem? Amúgy nem vallásellenes, csak nem a kereszténységet szereti... Na, vajon melyiket?


"-Nem támogatja, hogy a gyerekeket kiszabott keretbe záró erkölcstan, hittan és honismeret órákra küldjük" Mert a haza megismerése nem fontos, ugye? Erkölcstant nem támogatta, de azt igen, hogy a gyerek a tanárra támadjon. Az biztos normális.


"- nem hajtotta ki az embereket az utcára, nem haragította egymásra a különböző nézetű ismerősöket" Rohadtul nem. Az ő idejében voltak a legdurvább tüntetések. 2006. okt. 23. rémlik? Kegyetlen brutalitással vertek szét ártatlan embereket. És ez mind neki köszönhető, meg a sok baromságának.


"- őszinte volt, még ha ez sokaknak nem is tetszett

- nem hazudott többet, mint Orbán, de ő legalább bevallotta, és nem mondta farizeus módon, hogy "ő aztán sohasem" " Rohadt őszinte volt. Ezért hazudta végig a kampányt. És eltitkolta az ország helyzetét. Ezért mondta, hogy nem lesz fizetős egészségügy, fizetős oktatás. Hogy adócsökkentés lesz. Mikor tudta, hogy ez nem igaz.

Mikor vallotta be? Soha! Az öszödi beszédet a párttárasainak mondta, akik tudtak az egészről. Ez inkább olyan, mintha röhögne rajtunk, hogy ilyen birkák vagyunk, hogy így hazudhattak nekünk. Aztán meg a beszéd kiszivárgott, vagyis lebuktak. De nem vallotta be sosem. És aztán is magyarázkodott a patkány, de elnézést egyszer sem kért. Mikor a beszéd kiszivárgott, elnézést kellett volna kérnie, és lemondani. De ő ezt b*szta megtenni.


Gyurcsány egy jellemtelen sz*r ember. Remélem, börtönbe megy.

2010. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
10%
Kedves 12 éves fiú! Te írtad ki a "mit szerettek Hitlerben" kérdést is? Vagy csak válaszoltál valami nagyon keményet? pfffffffffff
2010. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!