Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc szerint ami...

Gyurcsány Ferenc szerint ami most jön azt a kormány nem éli túl. Igaza van?

Figyelt kérdés

Őt idézve:

"Vége

Tudom, hogy milyen. Láttam, éreztem egykor. Elfogy a levegő. Mert ugye mindennek rendelt ideje van.

Nekik most fogy el a levegő. Ami most jön, azt ez a kormány nem éli túl. Demokratikus világban ez természetes. Jönnek és mennek a kormányok, a kormányfők.

Nekik ez nem természetes, mert kiválasztottnak hiszik magukat. Azt hiszik, hogy az övék a népakarat képviseletének kizárólagos történelmi joga.

Ahogy Bibó írja, a magyar jobboldal legpocsékabb vonása, hogy azt hiszi, jár neki valami. Pedig semmi se jár.

Orbánnal a legerkölcstelenebb jobboldal jött vissza. Elvettek, elraboltak, elhazudtak mindent. Nagyképű, műveletlen, fennhéjázó, tolvaj jobboldalt teremtettek. Lehetnénk máshol. Egy jobb országban.

Milliók fogják most azt tapasztalni, hogy vége van eddigi életüknek. Fájdalmas lesz. Nem kicsit, nagyon. Becsukódnak az ajtók. Ezért lesz vége Orbánék uralmának is.

Néptámogatás nélkül nincs demokratikus néphatalom. Ez már régen nem demokrácia. A baj akkora, hogy az ügyeskedés már nem segít. Végük van.

2006 arról akart szólni, hogy új szövetséget kell kötni az emberekkel. Becsületes, igaz szövetséget. A hazáról. Rólunk.

Akkor nem sikerült. Elrontottam.

Most sikerülni fog.

Erre készülünk."



2022. szept. 8. 15:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem Ferinek nincsenek meg hozzá az eszközei, hogy a népharag elsöprő erejével visszaülhessen a miniszterelnöki székbe.
2022. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Gyurcsány egy idióta.

Főleg, ha még azt se képes észrevenni, hogy a fidesz az nem egy politikai párt, a szavazóik pedig nem szimpatizánsok, hanem egy fél országnyi méretű, agymosott, elmebeteg szekta, akik akkor is elhiszik a Vezírnek, hogy minden jó, ha már lefagyott a fél lábuk.

2022. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

Lendvai I. is megmondta, (választás másnapján), hogy tök mindegy, mert 1,5 év után úgyis megbukik a kormány.

Szerintem van realitása ennek.

2022. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de a Fidesz szavazóknak ez lényegtelen, bármit beáldoznak, csak Orbán legyen hatalmon. Szűklátókörű emberek, nem igazán értenek meg semmit, és ha 5000 ft lenne 1 kg kenyér, akkor is Orbánra szavaznának, mert nekik annyi a lényeg, hogy nem a baloldal kormányoz.
2022. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%
"Ami most jön azt az agyam nem éli túl!" mondta Gyurcsány egyik kezében xanaxszal, a másikban vodkával.
2022. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
:)))
2022. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt is írta több alkalommal: amig Orbán marad a válság is marad.
2022. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!