Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc szerint ami...

Gyurcsány Ferenc szerint ami most jön azt a kormány nem éli túl. Igaza van?

Figyelt kérdés

Őt idézve:

"Vége

Tudom, hogy milyen. Láttam, éreztem egykor. Elfogy a levegő. Mert ugye mindennek rendelt ideje van.

Nekik most fogy el a levegő. Ami most jön, azt ez a kormány nem éli túl. Demokratikus világban ez természetes. Jönnek és mennek a kormányok, a kormányfők.

Nekik ez nem természetes, mert kiválasztottnak hiszik magukat. Azt hiszik, hogy az övék a népakarat képviseletének kizárólagos történelmi joga.

Ahogy Bibó írja, a magyar jobboldal legpocsékabb vonása, hogy azt hiszi, jár neki valami. Pedig semmi se jár.

Orbánnal a legerkölcstelenebb jobboldal jött vissza. Elvettek, elraboltak, elhazudtak mindent. Nagyképű, műveletlen, fennhéjázó, tolvaj jobboldalt teremtettek. Lehetnénk máshol. Egy jobb országban.

Milliók fogják most azt tapasztalni, hogy vége van eddigi életüknek. Fájdalmas lesz. Nem kicsit, nagyon. Becsukódnak az ajtók. Ezért lesz vége Orbánék uralmának is.

Néptámogatás nélkül nincs demokratikus néphatalom. Ez már régen nem demokrácia. A baj akkora, hogy az ügyeskedés már nem segít. Végük van.

2006 arról akart szólni, hogy új szövetséget kell kötni az emberekkel. Becsületes, igaz szövetséget. A hazáról. Rólunk.

Akkor nem sikerült. Elrontottam.

Most sikerülni fog.

Erre készülünk."



2022. szept. 8. 15:50
A kérdező szavazást indított:
Igaza van
Nincs igaza
27 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

"Tudom, hogy milyen. Láttam, éreztem egykor. Elfogy a levegő. Mert ugye mindennek rendelt ideje van."


nem ő mondja meg mikor van az ideje. Erről a szavazók döbtöttek 4 évre. legközelebbi próbálkozás 2026-ban lesz

2022. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Egyre szánalmasabb Fletó. De arra jó, hogy biztosítsa a kétharmadot a Fidesznek. Ki akarna egy ilyen elhülyült, görcsösen hatalommániás alkoholistát visszasegíteni a kormányzatba?
2022. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2026 még messze van!...
2022. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
A fideszesek ha kell megfagynak Orbán Viktorért 😂
2022. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem a szívem csücske a Feri, de bár igaza lenne.
2022. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
#4 bárcsak így tennének már végre!
2022. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Még majdnem 4 év van a választásokig, mégis mi a francra készül már mos?! 😅
2022. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretném látni, hogy a Fideszt a saját csalódott szavazói zavarják el a Pokolba.
2022. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Mi jár annak akinek igaza van?
2022. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

#8 Ja mert a belga kormányt is elzavarták az értelmetlen lezárások miatt: [link]


Sőt mi több, Trudeau-t is úgy elzavarták Kanadában az oltás terror miatt hogy csak nyekkent! [link]



.....ja nem..

2022. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!