Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz hogy Gyurcsány Ferenc...

Az igaz hogy Gyurcsány Ferenc régen rossz miniszterelnök volt,de azóta már 360 fokos fordulatot vett?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy régen Gyurcsány sokat lopott és semmibe vette a magyarok akaratát,hazudott reggel,délben este,kilövette a civilek szemét és hasonlók,de azóta már 360 fokos fordulatot vett és most már más miniszterelnök lesz.



Igaz ez?



2022. szept. 2. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem igaz
14 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Igaz.

A hülyéből átment idiótába.

2022. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem lövette ki senki szemét, a rendőrök döntöttek a gumilövedék használata mellett, hogy megfékezzék, a gyújtogató, autókat burogató, megvadult, randalírozó tüntetőket. Ezt leszámítva igaz, amit írtál, de kutyából nem lesz szalonna. Bármi is Fletó elképzelése, többet nem kerül hatalomra és ezt ő is tudja.
2022. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Én 720 fokos fordulatról tudok. Kicsit meg is szédült.
2022. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit?
2022. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem kicsit, nagyon!
2022. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kutyából nem lesz....:)
2022. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgytudom, hogy azóta is forog. Generátort kéne rákapcsolni.
2022. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Vele nem elsősorban a lopás volt a gond. Igaz, hogy volt akkor is korrupció, nem is kevés, de még mindig töredéke volt a Fidesz korrupciójának. Gyurcsánnyal más gondok voltak. Pl. az hogy nagyon rosszul kezelte a gazdaságot, mindig pont az ellenkezőjét csinálta annak, amit kellett volna. A rendszere kárvallottjait éppen olyan kíméletlenül belerúgta ő is az árokba, mint ahogy ma Orbán teszi. És még "sértegette" is őket, ő aztán tényleg. Szinte nem volt olyan társadalmi csoport, amelyikbe bele ne rúgott volna. A csődbe menő kkv-ék éppúgy kulák malomtulajdonos adócsalók voltak akkor is, mint ma Orbánnak a katások. Az 50 felettiek mind egytől egyik hülyék voltak szerinte, pedig ő csak 7 évvel volt fiatalabb. Az 55 felettieket pedig még a közmunkából és a munkaügyi központokból is kizárta, mert őket már úgysem fogják sehová sem fölvenni dolgozni. Éljenek meg úgy, ahogy tudnak 65 éves korukig. A minimálbér kétszeresénél kevesebbet keresők mind adócsalók voltak szerinte, mondván, hogy a minimálbér kétszeresénél kevesebb pénzből nem is lehet megélni, de ők még mindig élnek, tehát biztosan van eltitkolt jövedelmük. Pedig azt tudni kell, hogy az ő idejében, legalábbis vidéken, nagyon kevesen voltak olyanok, akik a minimálbér kétszeresét megkeresték.
2022. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:D
2022. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Akkor ugyan oda jutott, ahonnan indult! Akkor vegyen inkább 500 fokos fordulatot! Amúgy viccen kívül, bennem is megfogalmazódott, hogy Gyurcsány egy kedves bácsi, pedig anno nagyon utáltam. Persze ott van bennem a gondolat, hogy ma is szar lenne. Nem tudom.
2022. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!