Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most a rendező, producer...

Most a rendező, producer szerint az Elkxrtuk című film, mégsem hiteles?

Figyelt kérdés
Ezzel védekezik az ellene folyó perben:A Megafilm Kft. tulajdonos-producere, Kálomista Gábor viszont azzal érvel, hogy játékfilmről van szó, ami fikciós műfaj, nem oknyomozó dokumentumfilm.
2022. szept. 1. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Semmi újdonság, csak a szokásos fidesznyik tempó...
2022. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Mondta valaki, hogy egy hiteles,tényekhez ragaszkodó dokumentumfilm? Mese habbal, sok pénzért.
2022. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltak benne fociultrák és fradi security? Naugye!
2022. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként, bebszna, ha biróságon derülne ki, hogy a valóságban tényleg a fidesz és Orbán rendezte meg az egészet!
2022. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt hogy Kubatov a rendőrség ellen küldi az embereit, és pénzjutalmat ígér ha vér is folyik....dehát csak "játékfilm" egy nagy halom közpénzből.
2022. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha kiderül, hogy a Vissza a jövőbe című film sem valós dolgokon alapul, akkor beszarok.
2022. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a kommentelők közül, ki látta a filmet, ki nem. Én láttam, habár utálom a Fideszt. Igaz, hogy nem egy oknyomozó dokumentumfilm, de egy biztos, NAGYON unalmas. Még akciófilm kategóriában is nagyon gyenge lenne hiába van benne autós üldözés meg verekedés. Hosszú és azt várja az ember, hogy végre történjen már valami. A főszereplő csaj jól néz ki, ennyi az értékelhető benne. Szóval mindegy, hogy melyik kategóriába sorolod be, minden tekintetben egy szar, én erre a filmre annyira nem lennék büszke.
2022. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A propaganda mindig tartalmaz kis részben valós elemeket, amiket elferdítenek, olykor a fordítottjára...

.

Általános iskolában sem értettem , hogy értelmes ember hogy tudja bekajálni a propagandát (pl történelemórán a náci/komcsi propaganda tananyag része volt).

Most sem értem.

2022. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Ez is játékfilm, fikciós elemekkel:

[link]

2022. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
0%
Igaza is van benne, mi a baj? Lapozzunk.
2022. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!