Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz azokkal a vállalkozókk...

Mi lesz azokkal a vállalkozókkal és alkalmazottakkal akiket földhöz fog vágni az inflációs és energia válság?

Figyelt kérdés

Egy vállalkozó általában nem egyedül van mint a kisujjam, hanem egy vagy több alkalmazottja van egy kisvállalkozónak is. Viszont a magyar kisvállalatok jelentős része, sőt mondhatni több mint a fele most pengeélen táncol. Nevezetesen is azon dilemmázik, hogy roló vagy még kitartsanak, mert jelenleg sokan már profit nélkül viszik tovább hátha jobb lesz, de nem lesz jobb hanem még évekig egyre rosszabb lesz. Egyre többen döntenek azzal, hogy bezárnak, ég még hivatalosan el sem kezdődött a válság. A Fidesz máris kudarcot vallott.

Akkor mi lesz 2-3 év múlva? Fletó legalább tudta tartani valahogy a gazdaságot még válság idején is, évekig, de hogy most mi lesz azt nem tudom. De még Feri is jobb vót.



2022. aug. 30. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Mi lenne, csődbe mennek és elmennek határvadásznak.
2022. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Bezárnak, és elmennek szalagmunkásnak Orbán összeszerelő-országában.
2022. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Fletó semmit nem tudott tartani, csődbe vitte az országot. Magyarországon ma nem nehéz munkát találni, ha megszűnne az előző munkahelye.
2022. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

#3

De csak azért könnyebb ma munkát találni, mert aminek volt esze, az már kiment külföldre. Itt nálunk is, nem a munkahely lett több, hanem nincs ember aki dolgozzon.

2022. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

Én kisvállalkozóként konkrétan semmiféle pengeélen nem táncolok, ugyanannyi munkám van, mint néhány éve, árakat kicsit emelgetek, mert minden drágul, de eddig nem volt belőle gond. Persze még lehet, ezt senki se látja előre.

Fletó alatt (2006-ban) viszont visszaadtam a vállakozást, feketén csináltam, mert nem tudtam fizetni a járulékokat a gyenge bevételből.

2022. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki csődbe megy, az nyilván bezár.
2022. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
ameddig lehet árakat emelni addig miért mennének csődbe? csótányék alatt pont az volt a probléma, hogy már az ingyenmunka sem kellett senkinek, mert már az alapanyagot sem tudták kifizetni az emberek a 70 ezres nettóból
2022. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

"Akkor mi lesz 2-3 év múlva? Fletó legalább tudta tartani valahogy a gazdaságot még válság idején is, évekig, de hogy most mi lesz azt nem tudom. De még Feri is jobb vót."


2006-ban mikor kiderült az elkúrtuk meg a költségvetés meghamisítása, akkor még semmiféle válság nem volt. Nem volt covid meg háború és energiaválság sem.

2022. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5-ös

Ez szemenszedett hazugság. Bértroll válasz.

Aki Gyurcsány idején nem tudta megállni a helyét vállalkozóként az annyit is ér, minden támogatást megkapott a túléléshez válság idején is. Most egy magyar (nem Lölő-kötődésű) vállalkozó milyen támogatást kap?

2022. aug. 30. 15:59
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Mi lenne? A többség megint kisegíti őket, mint a devizásokat, aztán "hálából" ott folytatják majd a karvalykodást, ahol akkor épp befejezték.

A szolgáltatásaikat majd mindenféle mendemondával, habos szövegeléssel turbó árakra tornázzák majd.

Kb. ennyi.

2022. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!