Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán komolyan Putyinnak...

Orbán komolyan Putyinnak üzenget a tűzijáték közben a magyar ünnepen?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy milyen sok szinten problémás a tűzijáték megtartása (környezetvédelem, pazarlás, a népre nehezedő közelgő terhek teljes figyelmen kívül hagyása, poénból puffogtatás ott, ahonnan pár kilométerre tényleg lőnek), még azzal is megfejelték, hogy a sztoriban a'48-as rész után történt utalás arra, hogy most '56-ról van szó (pedig azt hittem ezt a témát nem feszegetik majd most), és konkrétan lejátszottak egy orosz dalt? Ez mi akart lenni úgy mégis? Nagyon kiakadtam.
2022. aug. 27. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

?

Mire gondolsz?

2022. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra, hogy az '56-os rész közben annak kihangsúlyozása helyett, hogy akkor is küzdöttünk a szabadságunkért (az oroszok ellen), ez volt az egyetlen rész, ahol nem egy magyar dalt játszottak le, hanem oroszt. Lehet, hogy túlérzékeny vagyok, de ez engem felháborított. Azt hittem, hogy nem nagyon fogják érinteni most a témát a jelenlegi helyzetben, de ez számomra inkább értelmezhető úgy, hogy éljenek az oroszok.
2022. aug. 27. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Elegánsan kihagyták.
2022. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Orosz-Magyar két jó barát! 🇭🇺🧡🇷🇺
2022. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

"nem egy magyar dalt játszottak le, hanem oroszt"


A szovjetek édestestvéreink, olyan ünnepet csak szenny emberek tartanak, ahol nincs orosz dal.

2022. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Én inkább azt hiányolom, hogy az iskolákban nem oktatnak kötelezően szovjet dalokat.
2022. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vo polje birjoza sztojala,

Vo polje kudrjava sztojala,

Juli, juli sztojala, juli, juli sztojala.

2022. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1. Bakkker....most visszahallgattam....ez Brahms, csak eléggé elváltoztatták, és hirtelen nem ismertem fel :D komolyan olyan szovjetesen hangzott.

Én kérek elnézést :D

2022. aug. 28. 00:56
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
hazugság
2022. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!