Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen fogadtatása lenne, ha...

Milyen fogadtatása lenne, ha a továbbiakban semmilyen tűzijátékot, állami ünnepet, eseményt sem tartanánk meg ?

Figyelt kérdés
Semmi igényem nincs ezekre. Annyi minden hasznosabbra lehetne költeni, hogy úgy érzem csak nyernénk ezek elmaradásával. Esetleg online szavaztatni is lehetne, hogy ezekből a megnyert forintokból mit építsünk, mit csináljunk. Biztos sokan állat menhelyeket támogatnának, vagy egyéb hasznosabb dolgokra költenénk.
2022. aug. 27. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Valójában az emberek többségét nem érdekelné csak az, hogy legyen fizetett munkaszüneti nap, aztán jól van.
2022. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Akkor az állami focit is be lehetne igazán szüntetni. Fizessék a szurkolók a sztárgázsit!
2022. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Az igazi hangulat az ilyen "Pajkaszög vs. Pajkarét" meccseken van, ahol kis túlzással az játszik aki éppen ráér...és a pálya a teljes infrastruktúrájával együtt kétszer megvehető egy mai első ligás focista egyheti fizetéséből.

2022. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Megérezné a turizmus + vendéglátás, továbbra lehet, hogy nem lenne mit elkölteni, hanem pótolni kellene azt a pénzt, ami nem jön be az adóból a vendégek elmaradása miatt.
2022. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én évtizedek óta lesz@rom.
2022. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A turbóünneplők kiakadnának, mint az óra elemlejártakor, de a nagytöbbséget nem érdekelné. Illetve a pulyások is nyavalyognának.
2022. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Engem k..vára nem érdekel, kb. 15 éve néztem utoljára az augusztusi tüzijátékot. Felesleges pénzkidobásnak tartom. Amíg éhező gyerekek vannak az országban és emberek fagynak meg az otthonaikban télen, addig nem ilyen tüzijáték szarsággal kéne megmutatni, hogy mennyire menők vagyunk.
2022. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegnap nem voltam a tűzijátékon, a TV-ben néztem meg.

Az egyik barátom beszámolója szerint nagy volt a tömeg, és a boltok is teli voltak azon az estén.

2022. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!