Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zavar a korankelès munkába járás?

Zavar a korankelès munkába járás?

Figyelt kérdés
Más országokban nem kell ilyen korán kelni. Valamint nem kell 8-12 órát dolgozni naponta. Titeket mennyire zavar ez? Valamint hogy alig van időtök energiatok másra? Korán le kell feküdni. Valamint az, hogy a szabadság is kötött, nem igazán rendelkezhettek vele. Meg túlságosan korlátozott.
2022. aug. 26. 20:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Két hét alatt hatszor késtem el. Többször nem is kísérleteztem olyan munkahellyel, ahol reggelente korán kellett kelni.
2022. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Fiatalon zavaróbb a koránkelés mint idősebben.
2022. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Csúszó munkaidőben dolgozok, távmunkában. Akár 8-ig is aludhatnék, ha elkészülnék 9-re, ami a lehetséges legkésőbbi munkakezdés anélkül, hogy előre szólnék.
2022. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

Máshol is kell koránkelni. Van egy ismerősöm, aki külföldön dolgozik és ugyanúgy műszakba jár, ugyanúgy 8 órában vagy mennyi órát dolgozik. Igaz, hétfőtől péntekig, aztán annyi, szabad a hétre.


Engem zavar, mert koránkelés esetén bármit eszek reggelre(hajnalra), ég a gyomrom. Érdekes, ugyanazt enném délben, semmi gondom nem lenne. Itt nem 6 órás kelésről van szó, hanem már negyed 5 órás kelésről.

Oké, vannak gyomorégetős kaják, de az is más téma.

Ja, bagolytipusú vagyok.

2022. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

Engem annyira, hogy nem is élek velük 😂 Nincs munkahelyem

Csak olyan munkákat vállalok, ami délután kezdődik. Illetve, van egy szerelem munkám, azért hajlandó vagyok NÉHA korán kelni, de utálok.

2022. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
7%
Többet ne szavazz a fideszre, mert ez miattuk van.
2022. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Én is bagolytipus vagyok. Meg az is zavar h meló 8 óra egész napom remény utána már csak főzés alvásra lenne idő. De így még mindig az alvással megy el az idő erre arra h legyek egy kis szabadságom.
2022. aug. 27. 00:55
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, legyél gazdag és akkor te irányíthatod az életedet.
2022. aug. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne kellene más országokban korán kelni és 8 meg 12 órákat dolgozni? Te megint valami szatyorban élő proli vagy, hogy ilyeneket állítasz?
2022. aug. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Engemet rendkívül felháborít a korán kelés. Multinacionális cégnél dolgozom és a kanadai, mexikói, és brazil kollégák jó ha kora délután oda dugják a képeket a megbeszélésekre. Felháborító!!
2022. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!