Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek szemében az...

A fideszesek szemében az egyetemre járás miért egyenlő a munkakerüléssel?

Figyelt kérdés

Egyre többször látom, hogy a fideszesek szerint egyetemista = semmirekellő munkakerülő ingyenélő, romkocsmákban füvező alkoholista fiatal, akinek büdös a munka és nem mellesleg libsi, LMBTQ, nyugat seggnyaló ésatöbbi.

Ez miért van? Ekkora bűn, hogy valaki tanulni akar?


2022. jan. 28. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem az. Ne általánosíts.
2022. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy, hogy mit tanulsz azon az egyetemen és annak mennyi haszna van a társadalomra, országra nézve.
2022. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Orbánisztában csak az az ember aki a gyárban robotol napi 16 órában és az egyetlen öröme ha esténként a hatósági áras farhátat rágcsálhatja. Ebben a nagy "munkaalapú" társadalomban a szellemi munkát lenézi az átlag fideszes proli.
2022. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Nincs így,csak az ostoba ballibbeknek vannak ilyen szellemi ràngatozásai.
2022. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm a fideszt, de sok sok az tényleg gyakorlatilag egyenlő a munkakerüléssel, bár én pont leszarom hogy hány ember dolgozik hány százalék, mert szerintem a munka az a szükséges rossz, és annak kell dolgoznia akinek szüksége van rá.


Ja fideszeseknek főleg azért jelenti a munka kerülést, mert egyszerű gyári munkások, és mást nem tudnak elképzelni, gyakran nekik még a home office is munkakerülés, mert szerintük azkii home office ban van az nem dolgozik.

2022. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
5/ Mint a balos Márta Imre esetében aki a yachtján napozva "home office-ol"?
2022. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tisztelt Miszter Miniszter ***** válasza:
91%
#6 Szerintem te fidesztálibként ne kezdjél el yacht-ozni.
2022. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

#6 milyen yacht? A csajával napozott egy bérelt csónakon, gondolom szabadságon mert hogy van ilyenje az embereknek, a munka törvénykönyvében olvashatsz róla.


Én is napoztam már motorcsónakon, pár tízezer ért bérelte a főnök a csapatépítőn.


Mitől lenne balos? Jaa azért mert nem narancskomcsi? 😆 [link]

2022. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
xD 8 te vagy az ügyeletes mosdató?,milyen csicska szellemiséget érezhetsz te ? A legtöbb ember nem floridában a yachton napozva "home officeól" annyira szánalmas ez a mentegető mentalitás 😉
2022. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

#9 igen, valószínűleg ő sem home officeolt, hanem szabin volt.

Szánalmas ez a proli irigy mentalitás. Bárki mehet floridába yachtot bérelni, ha van rá pénze... már ha egyáltalán yacht volt, és florida... Bár egy csónak fedett résszel is jachtnak számít már.


Ha valami gond lett volna vele, poltpeti tuti nem állt volna a nyomozás útjába, hiszen nem fideszes ez a mártha. Akkor miért nem lett bwlőle bűnügyi eljárás?

2022. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!