Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Migránsok, tanárok, melegek...

Molyember kérdése:

Migránsok, tanárok, melegek kipipálva. Na, kik lesznek a következők?

Figyelt kérdés

A nők. :)

[link]


2022. aug. 25. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Orbán, aki lop..
2022. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Incelek.
2022. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Megszüntetni a büfészakokat, nemtől függetlenül. Az nyilván kimaradt a cikkből, hogy a nők felülreprezentáltsága a gender, a kulturális antropológia, az üzbegisztánisztika, könyvtáros-informatikus és hasonló értelmes szakok húzásának köszönhető.
2022. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Tele van 40 éves értelmiségi nővel a Tinder, aki első gyereket szeretne. Ezek többsége budapesti a tapasztalataim alapján.

Hát kösz nem, de nekem ne szüljön senki egy torzszülöttet, mert neki eddig a karrierje volt fontos, aztán most rájött, hogy ő nő.


Ezekkel a problémákkal foglalkozni kell. Ez nem azt jelenti, hogy a kormány célpontjai a nők.

Az számomra is felfoghatatlan, hogy az alkotmányba kell rögzíteni, hogy egy családban kinek milyen neme van. Én azt hittem, hogy ezt oviban elég elmondani.

2022. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Most akkor meggválasztoltad a kérdésedet?
2022. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Gyereket nem "potyogtató" nők a célpontok.
2022. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Most úgy tűnik, hogy a panelben élők kerülnek sorra azzal az indokkal, hogy pazarlás őket fűteni télen a gázzal működtetett távhővel.
2022. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

#3

Én pl info-könyvtár szakot végeztem, képzeld el pont az a gond hogy nincs elég ilyen végzettségű szakember pedig szükség lenne rá. Kifejtenéd kérlek, hogy miért nulláznád le a felsorolt szakokat? :)



#kérdező

Ez várható volt.

2022. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Akkor most játsszátok el, hogy a karrier vs. család dilemma valójában sosem volt probléma a nőknél, és mindig minden rendben volt. Szóljatok, ha visszajöttetek a valóságba, aztán beszélgessünk róla.
2022. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

A cikkben, az elején van egy mondat:

"A nemi arányok eltolódásában közrejátszhatott a pedagógus szakma elnőiesedése, a tanárok 82 százaléka ugyanis nő."

Na és miért van ez így? Mert alacsonyak a tanári fizetések.

Ergo: emeljék fel a tanárok fizetését az iparban dolgozó mérnökök szintjére. Akkor majd lesz sok férfi tanár, és a nők közül kevesebben fognak diplomát szerezni.

De erre az a nagy akadémikus Palkovics sose fog rájönni. A többi se.

2022. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!