Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz, hogy sok benzinkútban...

Örülsz, hogy sok benzinkútban nincs benzin, ezért sok autós nem tud autóval közlekedni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 21:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%
Olyan szempontból nem örülök neki, hogy én is szoktam autóval járni és időnként nekem is tankolni kell (bár még nem jártam úgy, hogy ne tudtam volna). Viszont olyan szempontból igen, hogy már van látszatja annak, hogy miért káros beleavatkozni a szabad piacba. Akinek nincs pénze fenntartani az autót, az ne autózzon.
2022. aug. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
55%

Elmegyek olyan kutra (nagyobb kutak), ami nyitva van. Pont.

Kicsik meg csesszék meg. Kapnak az államtól pénzt, és még csináljál a fesztivált...

Felőlem örökre ia bezárhat...

2022. aug. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Még nincs nagy baj. A kárörvendők nem örülhetnek. Majd ha megszűnik a hatósági ár, akkor először elkezdenek lassabban vezetni az emberek, aztán akinek kevesebb a pénze, ritkábban fog autózni, végül eladja a kocsiját.
2022. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!