Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó a benzin...

Szerintetek jó a benzin árstop avagy sem?

Figyelt kérdés
Benzinkutasként dolgozom egy jó ideje, és érdekelne nektek mi a véleményetek erről az egészről. Jó döntés-e hogy a kutak 5-10 forinttal drágábban veszik az üzemanyagot és deficittel adják el, hogy a 480-as ár fixen maradjon, és hogy sok embernek veszélybe került a munkahelye, ez megérte a fix árért?

2022. febr. 17. 15:01
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jó döntés volt a 480-ra fixálás további 3 hónapra.
Szerintem jó döntés volt az elmúlt 3 hónapban, de a hosszabítás túlzás volt.
Egyáltalán nem értek egyet a rendelettel.
37 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Én már amikor behozták Novemberben vagy mikor akkor sem értettem, hogy miért a kis vállakozókat szívatják meg. Miért nem a jövedéki adót csökkenti annyival amennyivel emelkedik a világpiaci ár
2022. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
2022. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Semmilyen hatósági árral nem értek egyet.
2022. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Aki szerint jó, az ne sírjon, ha feloldják az árstopot és 7-800 ft lesz egy liter benzin.
2022. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

2020-ban még konkrétan negatív ára volt az olajnak. Azaz fizettek csak hogy megvedd.

De jó, mert mi magyarok megszavaztunk ilyen dilettáns politikusokat, akik ahelyett hogy akkor jól bevásároltak volna, most ilyen hülyeségeket találnak ki.

2022. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez a lehető legrosszabb.
2022. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem arról van szó hanem arról, hogy az állam megint a kis vállalkozókkal nyeleti torokra. Miért nem ők nyelik be azzal, hogy a jövedéki adót csökkentik.

Egyébként nem mi verjük mindig a mellünket, hogy mi olcsóbban kapjuk a ruszkiktól a mindent is kinek mit intézett a kormánya alapon ?

2022. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Mivel ideiglenes intézkedés, ennyit ki kell bírnia minden vállalkozásnak. Ha nem teszi, nem életképes. Amúgy bármely kutat átvesz a MOL, semmi nem kerül veszélybe, max pár ember profitja.
2022. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Átmeneti intézkedésnek jó.
2022. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mondom ezt úgy hogy egy sima melós családban élünk hárman és van három autónk. Ez az egész nekem a Kádár korszakot idézi.
2022. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!