Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Politikai, gazdasá...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Fideszesek! Politikai, gazdasági szempontból, mit ártott nektek az LMBTQ?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem! Miért kell ennyire küzdeni ellenük? Milyen gazdasági kárt okoznak/okoztak az országnak, amiért ennyire ellene vagytok? Megértem azt, ha valaki az ideológiával nem ért egyet, még azt is, ha egyesek undorodnak tőle, de hogyan lett ez olyan szinten belekeverve a politikai kérdésekbe és döntésekbe, hogy több millió plakátot kellett legyártani a szavazások előtt? Miért lett politikai kérdés a szexuális irányultság?
2022. aug. 14. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:

#80

Tapasztalat?! Tapasztaltad, hogy melegek? Azt mégis hogyan? 🤣


Ki az a belső informátor, aki szerint homokosak, és kik homokosak egészen pontosan?

2022. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:

Minden kérdésedre választ kaptál. Nyugi. Éld az életed. A világon annyi szebb dolog van, mint homoszexuális politikusokról beszélni...

Most őszintén, ha igaz amit írtam, befolyásol téged bármiben? Innentől nem szavaznál rájuk? Ha de, rájuk szavaznál, nem mindegy?

2022. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:

#82

Dehogy kaptam! Ez a tapasztalatos dolog nem hagy nyugodni, hogy lehet tapasztalatból tudni, hogy kik a meleg poltikusok? :D

Belső (vagyis kamu) infóra hivatkozni meg bárki tud: én például belső infóból tudom, hogy Gyurcsány veri a feleségét. Ez sem lesz igaz.


Nem rég meg se meleg, se fideszes nem voltál, ezért nem tudtad ki homokos.

De egy hét alatt már meleg lettél, hisz tapasztalatból tudod, ki bzi. És mellé még fideszes is, hisz fideszes belső infókból "tudsz" dolgokat. :D

2022. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
Szerintem Varga Judit tuti transz:D xd
2022. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:

"Belső (vagyis kamu) infóra hivatkozni meg bárki tud: én például belső infóból tudom, hogy Gyurcsány veri a feleségét. Ez sem lesz igaz."


ott inkább a dobrev veri a gyurcsányt, amekkora böhöm nagy tohonya az a nő

2022. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
Az összes politikus b+_zi
2022. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 fannibabavagyokxd válasza:
Nem értem ha a meleg csajokat elfogadjátok ahogy nyalják egymást meg kielégígik magukat akkor a férfiakat miértnem?? Egyáltalán nem undorító lány vagyok és elfogadom plusz én is LMBTQ tag vagyok
2022. aug. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!