Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteni ballibek miért...

Az itteni ballibek miért vannak ennyire oda Ukrajnáért?,ez a propaganda hatása?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 18:54
1 2 3
 11/28 meszike91 ***** válasza:
85%
Én a ruszkik ellen vagyok, nem Ukrajna mellett.
2022. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%
Az itteni retardjobberek miért vannak oda egy szovjet KBGs komcsi titkosügynökért?
2022. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%
#12 Mert ő olyan faszagyerek, ők is azok szeretnének lenni, pörköltszaftos atlétatrikóban Borsodit szopogató lúzerek helyett.
2022. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
35%

"ők is azok szeretnének lenni, pörköltszaftos atlétatrikóban Borsodit szopogató lúzerek helyett."


tipikus DK-s

2022. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%
#14 Igen, tele van velük a vidék, látszik is, hogy milyen erősen tarol ott a DK.
2022. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
30%
igen, ahol az RTL híradóra rezonáló csóró pörköltszaftpólós orbánfóbita hülyék vannak ott tarol a DK
2022. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
70%
Nincsenek oda ukrajnáért, viszont a szovjet barbár putyin ellen vannak.
2022. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%
Az baj, hogy az "oroszpárti" réteg, el sem tudja képzelni, hogy micsoda gépezet dolgozik a világban a pozitív ukrán propagandán és oroszország démonizálásán. Persze a hivatásosok mellett egy csomó hasznos hülye is van, aki mindent és bármit elfogad, befogad a mainstream médiából és üvöltve konteót ordít bármire, ami kínos, vagy kritikus a hivatalos álláspontra nézve. Pont ugyanez volt a koviddal is, azt se lehetett vitatni😄Ez nem csak itt megy a gyakorin, vagy Magyarországon, a fejlett nyugaton most ez a helyzet.
2022. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%
#18 COVID kapcsán mi volt a konteó? Az hogy nemzőtlenséget okoz? Vagy az hogy mára már halottnak kéne lennem meg mindenkinek aki beoltatta magát? Jé, nem történt meg egyik sem! Akkor mégis mi a fa.om volt az a sok baromság, ha nem konteó, te agyalágyult?
2022. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Leszarom Ukrajnát, én az oroszok ellen vagyok, nem az ukránok mellett. Mint ahogy mindenkinek az oroszok ellen kéne lennie, aki valaha beleolvasott egy magyar történelemkönyvbe.
2022. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!