11/19 anonim válasza:
11 Persze minden,még jó hogy a többi országban tudtak integrálódni a romák,ja nem.
12/19 Isti22 válasza:
Durva, hogy a 26-ból csak öt nő. Ebből is látszik, hogy a férfiak képtelenek beilleszkedni. Szegregálni kellene minden férfit, megtiltani a szaporodásukat, esetleg visszatoloncolni őket Etelközbe, az óhazájukba.
13/19 anonim válasza:
#13: Ez azért van, mert a fiatalkorú nők előtt ott a lehetőség, hogy prostinak álljanak. A férfiak nem születnek ilyen kiváló pénzkereseti lehetőségekkel.
14/19 anonim válasza:
A felnőtt is rostással meg lakatossal van tele.
15/19 anonim válasza:
Sok mi hazánkos senki házi"nagymagyarok"lepontozták a7est igen a magyarok is bűnöznek de tudom jobb cigányozni igaz?
Nácik vagytok azt kész.
Éppen most írtanak ki benbeteket ukrajnában haha
Olyanok vagytok ti nácik mint az elavult írógéo.kimentetek a divatból
16/19 anonim válasza:
@09:00
Én hitvány nyugatbarát b*zi lipsy vagyok, de attól még nem tagadom a nyilvánvalót hogy a cigek között aránytalank sok az antiszociális társadalomba integrálhatatlan vadember. Nem vagyok előítéletes, de ha megnyilvánulnak pár másodperc elég hogy levehető legyen, hogy normális ember vagy ork.
17/19 anonim válasza:
Én férfi vagyok, de támogatom a 12-est
18/19 anonim válasza:
Hát most nagyon meglepődtem a képek láttán.Ja mégsem.
19/19 anonim válasza:
Az a véleményem, hogy a magyar rendörség szar
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!