Mit gondoltok? Az első rezsiszámlák után megmozdul a nép, vagy tovább tűrünk?
Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 19:49
1/10 anonim válasza:
A fidesz szavazókat valószínű Gyurcsány rémképekkel meglehet majd fogni még akkor is, amikor megy a kilakoltatás, mert nem tudják kifizetni a számlát.
2/10 anonim válasza:
Mert ha megmozdul akkor mi van, olcsóbb lesz a rezsid, biztos hogy nem.
3/10 anonim válasza:
Eleve sok ellenzéki teljesen piaci árakat akar nem pedig csak félig, még több rezsit fizethetnél.
4/10 anonim válasza:
Ha mozog akkor legalább nem fázik annyira.
5/10 anonim válasza:
Eddig az volt a baj hogy parasztvakítás a rezsicsökkentés akkor mégsem?
7/10 anonim válasza:
Biztos lesz hőbörgés, de semmi olyasmi, aminek hatása lenne. Van még pár hónap télig, mindenki egyénileg készüljön fel.
8/10 anonim válasza:
A fideszesek szemében az EU lesz a hibás, az Ellenzék lesz a hibás, mindig valaki lesz a hibás.
9/10 árokpart válasza:
Lesz hasonló szerintem mint annak idején a netadónál vagy mint 2006-ban.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!