Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ és a nacionalizmus...

Az LMBTQ és a nacionalizmus kizárja egymást?

Figyelt kérdés
Nacionalizmus:Legfontosabb jellemzője a nemzet fogalmának előtérbe helyezése, az a nézet, hogy a nemzeti azonosság (nemzeti identitás) az emberi élet alapvető értéke.

#LMBTQ #Nacionalimus
2022. júl. 30. 10:22
1 2
 11/18 Alex Fly ***** válasza:
100%
Hogy zárná ki egymást? Két, teljesen eltérő dolog, amelynek semmi közük egymáshoz.
2022. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zárja ki, dehogy ! Lehet valaki a magyarnál is magyarabb és még LMVTQIA+ párti is.. Ez a helyes út..
2022. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kérdező Nádasdy Ádámról hallottál vagy mondjuk Tölgyesi Zoltán alias Miss Mandarinról? Mindketten vallásos, inkább jobboldali,( de nem fideszes) konzervatív közismert melegeknek számítanak, az előbb nyelvészprofesszor, utóbbi meg ügyvédből lett divattervező és transzvesztita... Előbbi még 2 leánygyermeket is adott előző nővel kötött házasságból meg jó pár unokát.... fura nem?
2022. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Gobbi Hilda például sokat tett a Nemzeti Színjátszásért, diákoknak színművész hallgató otthonokat hozott létre, idős nyugdíjas kisemmizett öreg színházba játszó kollégáinak meg színészotthonokat hozott létre, Bajor Gizi villájából meg múzeumot hozott létre. Amikor a Blaha Lujza téri ideiglenes Nemzeti Színházat elbontották, ő akarta leginkább az új Nemzeti Színházat felépíteni, plusz idős kollégáira egy díjat is hagyományozott... de lehet erről mit sem tudsz és ezt mind leszbikus félig olasz és félig magyarként csinálta..
2022. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem.

A probléma itt a fejekben van.

Rengeteg hiszik azt, hogy az LMBTQ emberek csak tangaban vonaglo, pucér, nonek öltözött férfiak lehetnek, es rengetegen hiszik azt, hogy az a nacionalista, aki őrjöngve rombol a városban 1-1 meccs után…


Egyik sem igaz.

2022. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
egyéni szinten nem, én leszbikus vagyok és fontosak nekem a hagyományos értékek és a hazám egyaránt. a sok pc libernyáktól már rosszul vagyok. :')
2022. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-os neked könnyebb, mert nőként akkor úgy "csináltatsz" magadnak gyereket amikor és ahogy akarsz. Majd miután ez megvan, bátran lehetsz leszbika a gyereket még az Orbáni (náci ?? ) állam sem veszi/veheti el tőled ! A társadalmat meg 2 nő együttélése nem érdekli, csak 2 pasitól óvják a gyerekeket, nehogy "bemelegedjen", pedig semmilyen vizsgálat sem támasztja alá hogy a meleg párok (férfi) által felnevelt gyerekek között több lenne homoszexuális vagy leszbika..
2022. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amúgy érdekes a melegség és nemzeti-vallási identitás kérdése...


Engem melegként érdekelt a felmenőim történelme, mert van litvániai lengyelnek tekintem apám ágát, pontosabban apai nagyapám ágát, anyám református magyar, anyai nagyanyám édesanyja, aki dédim volt, orosz volt... Ergó többféle nemzet tudat van bennem, ami jól megfér egymás mellett, és szeretem ezen gasztronómiát is, halászlé nálam ugyanúgy megfér, mint a lengyel savanyú kovász leves a Zurek... Ugyanolyan fontos eseménynek tartom 56-ot fontosnak tartom, mint a 44-es Varsói Felkelést...


Sőt Lengyelországban két 44-es varsói felkelő veterán nénike, beszélt egy videóban arról, hogy ők a melegek jogaiért is harcoltak már akkor, egy idősebb transzvesztita előadó művész szintén ezt mondta, hogy neki fontos Lengyelország.... akkor miről beszélünk?

2022. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!