Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, mennyire vagytok...

Ellenzékiek, mennyire vagytok felháborodva a közelmúlt politikai eseményein?

Figyelt kérdés

-kata

-rezsi

-tusványosi beszéd

-elmúlt 12 év minden mocsoksága



2022. júl. 28. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Teljesen kiütötte nálam a biztosítékot, ez már mindenen túltesz! Álmaimban én is Molotovval dobálom a FSZ irodaházakat, vagy egy utcai tüntin balhézok
Totál kivagyok, azon gondolkodtam, legközelebb elmegyek egy békés tüntetésre
Borzalmas, mint mindig, szokás szerint utálom Orbánt aztán ennyike.
Nem is figyelek már oda a politikai életre, annyira felesleges./Külföldre költöztem, hidegen hagy/ Úgyis lenyugszanak az emberek
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Én megmondtam választások előtt, a fideszesek kiröhögtek, most készítem a popcornt és nézem a showt.
2022. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Elköltöztem Svédországba ùgyhogy csak röhögök rajta :D
2022. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazán érdekel. Nem tudsz tenni semmit ellene, a birkák úgyis megválasztják még egy párszor. És a Jobbikot még meghurcolták azért, mert általános iskolai végzettséghez akarta kötni a szavazójogot...
2022. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

"Én megmondtam választások előtt, a fideszesek kiröhögtek, most készítem a popcornt és nézem a showt."

Mit mondtál meg?

2022. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tojok rá nagy ívben. Ha személyesen Viktor menne ki minden Fideszes szavazóhoz és rúgná őket fejbe, köpné le, venné el a pénzüket, akkor is rá szavaznának és gyurcsányt, brüsszelt meg sorost hibáztatnák a történtekért.

Nekünk ez kell. Ezt akarjuk, ezt szeretjük. Elfogadtam, ez van. Amíg eu tagok leszünk addig maradok, ha kibsznak minket vagy kilépünk akkor viszont dobbantok mert itt pokol lesz.

2022. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Készülünk!
2022. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Komolyan érdekel bárkit is,libbant testvéreink véleménye?🤷🙏
2022. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dzsonszi ***** válasza:
6%

"Én megmondtam választások előtt, a fideszesek kiröhögtek, most készítem a popcornt és nézem a showt."


Mi meg megmondtuk választás előtt, hogy attól mert a fasiszta összefog a komcsival nem lesz legyőzve a Fidesz. Olyan jól kiröhögtetek előtte, aztán kinek is lett igaza? Azt a popcornt meg már vagy 12 éve készítheted, mert ennyi ideje hallgatjuk tőletek, hogy most már tényleg befellegzett a Fidesznek.

2022. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
Csak ennyire képesek:"Orbán lop"
2022. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!