Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy már nyíltan homofób cég is van Magyarországon?

Figyelt kérdés

Egy borászati Kft azzal hirdeti magát hogy homofób.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. júl. 28. 11:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
34%

#17 "Nem volt jó marketing. Nézd meg a google értékeléseket, az 1 csillaghoz konvergál."

Ez tévedés.

Anno az Elqrtuk c. filmnél is azonnal lement negatívba a film értékelése, holott még nem is vetítették a mozikban, mégis pont a negatív reklámja és a ballibek támadása miatt ment el végül sok ember megnézni a mozikba. nekem nem sikerült, de a tévében utána megnéztem, mert kíváncsi voltam miért támadták annyira.

Szóval akkor sem a leértékelőinek jött be a támadás, valószínű ennél a cégnél sem.

2022. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
75%

21. Lehet, de az egy filmnél teljesen más szerintem. Az már egy kész produktum.

Itt a cég potenciális partnereket, megrendelőket veszíthet el és a már meglévők is ott tudják hagyni.

2022. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
44%

#2 Igen, veszítHET el.

Vagy éppen nyerhet. Pont emiatt a reklám miatt amit a 444 csinál nekik.

Amúgy honnan vetted ezt az 1*-os minősítést?

2022. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
84%

Rögtön Norbi jutott eszembe. Az is ha szarul megy az üzlet csak beböfög valami baromságot a fészbukon és máris ömlik az ingyen reklám.

Egyébként szégyen. Ez a rengeteg gyűlölet az emberekben, borzasztó.

2022. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
86%

Ha beírod a cég nevét a google keresőbe és megnyitod a véleményeket, akkor lényegében az értékelések csak erről szólnak és mind egy csillag.

google --> M.C. Kereskedelmi Iroda

Már 500+ értékelés van.

2022. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem olyan cégeket is simán le homofóboznak akik nem is azok. Szerintem ez egy görbe tükör. Ők ezt meg előzték és még reklámot is csináltak belőle. Az érdekes pedig az hogy semmi homofób dolog nincsen odaírva. Nincs ott hogy nem szolgálnak ki melegeket stb. De nyilván elég mondani.


Ez olyan mintha én rasszista giroszost nyitnék. De semmi rasszista dolgot nem művelnek. Akkor is sokan felháborodnának.

Mert azt halották hogy ez egy rasszista giroszos és kész. Igaza agyatlan kretén emberek tömege.

2022. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
65%

Mentesek a gyűlölködéstől XD


Mint ahogy a kormányunk, viktorunk keresztény...

2022. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
37%
Én vagyok a 27-es. A lepontozás is engem igazol. Nem számít mi van valójában az az érdekes hogy kinek mit rágnak a szájába. Ha ez a borászat a mottója ellenére, kifejezetten meleg barát módon fogadná a melegeket, akkor is a többség vasvillát ragadna, mert egyszerű bábuk.
2022. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
59%
Hopp, mintha eltűnt volna a süllyesztőben a honlap:)
2022. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
42%
Helyes. Támogatom.
2022. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!