Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az hogy működik a benzinár...

Mi az hogy működik a benzinár stop?

Figyelt kérdés
Nem mindegy hogy van vagy nincs? Oké, tankolhatunk még kitudja meddig 479 ft-ért, de a kenyérből a legolcsóbb is 600 Ft, a vödrös tejföl már szinte vehetetlen, a zöldségek úgy szintén, akkor nem minden mindegy hogy mennyibe kerül a benzin? A tankolás mérsékelhető heti 1 alkalomra, sőt a kocsikázás is, na de a mindennapi élelmiszer szükséglet nem fogható vissza, szerintem a tejföl, tej, hús és zöldség árát kellene lejjebb vinni, mert a fizetés úgyse emelkedik az inflációhoz igazítva. A mostani árakhoz kellene havi 300 ezer 1 főre, ami valljuk be őszintén nincs meg.
2022. júl. 28. 08:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
#8 Plusz karbantartást általában tavasszal szoktak végezni, nem nyáron mikor a turistaszezon és az aratás miatt megnő az üzemanyagfelhasználás.
2022. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11

Ez az, ráadásul érthetetlen, hogy pl. vidéken akad olyan OMV kút, ahol az egyiknél 10 liter ársapkás üzemanyag vásárolható, a másiknál 50 liter. Az utóbbinál forgalmit se kértek, mondták, látják a rendszámom. S ha loptam őket? - az nem az ő gondjuk, kaptam a választ.

2022. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!