Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor Orbán azt mondja, hogy...

Amikor Orbán azt mondja, hogy mi nem vagyunk kevert fajúak és nem is akarunk azok lenni, akkor (attól eltekintve, hogy rosszul fogalmaz, mert nyilván nem fajra gondolt) mégis hány százalékra gondol?

Figyelt kérdés
Mert én ismerek vegyes szülőktől Magyarországon született magát magyarnak tartó kínait, indiait, stb.

2022. júl. 27. 16:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, és nem ő akart ide kínai egyetmet hozni? A CEU-t meg, amelyik közép-európai, azt elüldözte! Most mi van???
2022. júl. 27. 16:49
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
A magyar nyelvben bizony ilyesmire a faj szót használják a politikában (pl faji zavargások), nem biológiaórán vagyunk, emészd ezt meg.
2022. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Logikát ne keresd.Szerintem kezelés kéne már Graz-ban ismét mert már megint elgurult a gyógyszer vagy így terel rafinált módon hogy ne támadják.Tudod a terelés művésze:D

Még mindig beveszik az a vicc.Meg sem hallgatnám ,ennyi.Én mondjuk nem is néztem meg mert nem érdekel,csak hallottam hogy már megint nagyot alkotott.

2022. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Libbant barátaink rendszeresen összekeverik ezt a dolgot, OV. valószínűleg arra gondolt amit már eddig is hangoztatott "nem vagyunk bevándorló ország".Úgy látszik a balosoknak ez mély trauma.🤷
2022. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Rosszul fogalmazott? Egy átlag felnőtt embertől elvárható, hogy tudja miket beszéljen, nemhogy egy miniszterelnöktől. Bár a sok

szinten aluli ősfideszesnek bőven el van intézve annyival, hogy "nyelvbotlás".

2022. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát mindenki tudja hogy az afrikai migránsokra gondolt csak.Azzal sose volt baja hogy Magyarországon sok nemzetiség él és áll össze magyarral és alapít családot.

Neki az afrikaiakkal van csak baja, ugye ez a migránsozás a mániája, egyre eszelősebben.

Csak hát ezzel a megfogalmazással megsértette a többi, Magyarországon élő más nemzetiségből származót is.

Meg hát mindenkinél világszerte kiverte ezzel a biztosítékot. Főleg a mai világban, ahol a rasszizmus ellen nagyon durván fellép a világ, sok helyen már-már túltolják a kampányolást ez ügyben. És akkor Orbán jön egy ilyen beszéddel...hát nem csoda hogy támadják miatta és darabokra akarják szedni :)

2022. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem bevándorló ország de mikor a zukránok megérkeznek melózni majd akkor is ilyen nagy legyen a pofa mikor kirúgják az ősmagyarokat mert a zukrán után támogatást kap a cég bár ha van esze a zukránnak megy inkább Németbe vagy Franciába mint itt vergődjön:D
2022. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

20-30 év és a Nyugat romba dől,erre tökéletes ómen hogy Belgium legkedveltebb babaneve a Mohamed lett. Nem tudom ti melyik wc teknő alatt éltek,de az iszlám egy harcias vallás,sosem fogja tolerálni az lmbtqp-t és a többi libbant devianciát.


Tehát mi a konklúzió? KÁOSZ.

2022. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A pedofíliát bezzeg tolerálja:))))

Igen igen tudjuk

2022. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, a magyar nyelvben nem erre használjuk. Hallottál már olyant, hogy kínai faj a köznyelvben?
2022. júl. 27. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!