Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a 70 éves magyar...

Mit szóltok a 70 éves magyar bácsi meglincseléséhez?

Figyelt kérdés

[link]



(Sorry, hogy egy rohadt fidesz oldal kell belinkelnem)



2022. júl. 26. 18:57
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

A Fidesz 90%-al csökkenti a közmunkások létszámát.


Alapból egy idióta lépes volt, viszont mivel 12 év alatt semmilye érdemi lépést nem történt most kegyetlenül elszabadul a bűnőzés.

2022. júl. 26. 20:16
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
23-as Az a durva, hogy ha már ehhez a lépéshez kellett folyamodniuk, akkor ott már komoly bajok vannak a költségvetéssel. Gyakorlatilag el akarja kerülni a fidesz az államdcsődöt és ezért leállítja a hatalmát jelentő tömeg finanszírozását.
2022. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

24# Én is erre gondoltam, de az infációval, gáz/villany emelkedéssel óriási bevételekhez jutt az állam.


Szerintem közmunka helyett valami alternatív pénzszórás lesz nekik bevezetve.

2022. júl. 26. 20:36
 24/25 anonim ***** válasza:
Az átkozott szdsz vezette be a köztudatba a megélhetési bűnözés fogalmát.Természetesen "felsőbb" utasításra. Onnantól számítódik ez az egész. Már eleve a hatalomba úgy kerültek be. Most, bár a garnitúrát lecserélték és új arcokat, új neveket nyomnak a köztudatba, a mögöttes ideológia ugyanaz és az utasítás, a parancs is ugyanonnan jön.
2022. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%
És az a durva, hogy még csak beszélni sem lehet arról, hogy a cigányok mekkora problémát jelentenek. Itt is rögtön kimoderálják.
2022. júl. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!