Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb 15 településen van...

Újabb 15 településen van vízhiány, fideszesek, ti mit tanácsoltok az ottlakóknak?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 23. 07:32
A kérdező szavazást indított:
Ha nincs vizük, igyanak pálinkát!
Szomjanhalással akarnak provokálni?
Biztos a Gyúccsány zárta el a csapokat!
Nem érdekel, ha Orbán Viktor Doktor Miniszterelnök Úr alatt van vízhiány, akkor az biztos jó dolog!
Nem értem a kérdést, fideszes vagyok.
A rezsicsöki miatt nem jut pénz a víziközmű-hálózat bővítésére és karbantartására, a régi csövekben 25% lehet a vízveszteség. Ergo a fidesz a hibás.
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Ássanak kutat maguknak.
2022. júl. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Vegyé vizet a bótba, szellőztesd a ruhád napon, fürgyé ha folyik újból víz a csapodból.
2022. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem láttad a lakájmédia választási reklámjait? Az valójában a Fidesz választási programja volt, amiben előre közölték mit kell tenni.


"baloldali mentalitás szerint fürödni se kell annyit, mert az is pazarlás"

Látod, a komcsik megmondták.

2022. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Gyurcsány a hibás, tönkretette a vízgazdálkodást 2002-2010 között.
2022. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt, amit a német média.

Szellőztessenek sokat!

2022. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerezzenek be a Nemzetközi Űrállomáson használt szuper víztisztítót, ami a saját vizeletüket alakítja vissza ivóvízzé...
2022. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Én tényleg nem értem, mi köze a fidesznek az aszályos időjáráshoz. Magyarázd el légy szíves.
2022. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 Édes fiam, szerinted az esővizet töltögeti a vízmű a vezetékbe?
2022. júl. 23. 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Durva egy aszály lehet, ha már a Duna is kiapadt, ahonnal a szolgáltató vételezi a vizet. Eddig bezzeg még sosem volt aszály, de most aztán...


Várjunk csak, nem az a hivatalos mentség, hogy a megnövekedett lakosságszám miatt van vízhiány? Akkor ki is tehet arról, hogy az állami tulajdonban lévő vízmű nem fejlesztette a hálózatot? Főleg, hogy már tavaly, és azelőtt is volt vízhiány.

2022. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Festi magát, aki jobban rühelli Orbánt és a bagázsát, mint én. De ezt a vízhiányt a nyakukba varrni túlzás. Az aszály elősegítése jóval korábban kezdődött, és hogy most csúcsosodott ki, arról nem tehetnek. Mint ahogy arról sem, hogy az első uralkodásuk idején '98; '99; 2000 években árvíz tombolt a Felső-Tiszán.
2022. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!