Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor nyugatot hasonlítja a...

Mikor nyugatot hasonlítja a kormány rezsi, adók, élelmiszerárak tekintetében, akkor azt miért nem hozzák fel, hogy viszont ott mennyi az átlagbér vagy egy tanár hivatalnok fizetése?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 12:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
15%
Harminckám ezt neked kéne megmondanod, szerinted több az 1500 euró mint az egy másfél millió forint. :)
2022. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Mi?
2022. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Te, engedd már be a levegőt abba vákumba ahol vagy!
2022. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
8%
Elnézést kérek, hogy közbe szólok, de én már számos európai országban vállaltam munkát és eddig nem tapasztaltam olyat, hogy bármely külföldi cég többet fezetett volna, inkább jellemző, hogy eleve kevesebbet. Német vagy osztrák például eleve úgy kezel , hogy nem a mi kutyánk kölke nem kell nagyon babuzsgatni menjen haza ha nem tetszik neki. Kb mindenhol szarba néznek, ha megtudják hogy nem odavalósi vagy. A németre, osztrákre különösen jellemző ez a nácizmus de még a spanyolnál, portugálnál is előfordul, csak nem annyira kirívóan.
2022. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Erről beszélek én is. Annyit sehol sem fogsz kapni mint itthon. Eleve hártányból indulsz. Bárhová mész, mindig másodrendű állampolgár leszel és mindig kevesebbet fogsz kapni mint magyar cégnél. Nem beszélve arról, hogy nem kívánatos személyként kezelnek.
2022. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Te arról írogatsz itt, hogyMagzarországon mindenhol 1,5 millió forint a fizetés! Vagy miről szólnak a szövegeid?
2022. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Itt nyugaton is meg kell fizetni mindennek az áràt.Èn könyvelèssel ès hivatalos fordítàssal/tolmàcsolàsal,nyelvoktatàssal foglalkozom Nèmetorszàgban.Nagyon gyakran lehet olvasni a szociàlis mèdiàkban vagy írnak nekem: "Tolmàcsot keresek nem horror àron" "Ki csinàl adòbevallàst nem horror àron" "Hivatalos fordítàst vállalsz nem horror áron?"

Hát sajnàlom,de egy hivatalos fordítàsnak, vagy egy adòbevallàsnak vagy egy bèrszàmfejtèsnek itt senki hozzàèrtő nem áll neki 100 eurò alatt,ahogyan tolmàcsolni se megy ki senki 100 euro alatt.Ha sokkaljàk a nèmet "horror àrakat" vissza lehet menni Magyarorszàgra.Bàr gondolom ők se magyar bèrt keresnek itt..

2022. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
A 36-ban feltett kérdésemre várom a választ!
2022. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"Arról nem a kormány tehet, MÁSHOL mekkora a bér


Miért kéne foglalkozzon a német bérekkel a magyar kormány? Nem az ő dolga"


Ja, csak akkor ne hivatkozzanak arra, hogy bezzeg Németországban 5-6-szorosa a rezsi.

2022. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Hát, van egy orvos nagynéném, itthon nyomorgott az orvosi fizetéséből, Svédországban házat vett, új autót vett az ottani orvosi fizetéséből. Ha elvileg itthon többet kapott, akkor ilyen logika alapján Svédországban ezek szerint minden sokkal olcsóbb...
2022. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!