Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazok ha nem...

Ellenzéki szavazok ha nem lehetne levaltani Orbánt törvényes úton. Akor tamogatnatok egy erőszakos hatalomatvetelt ?

Figyelt kérdés

Ha pl rendőrség és hadsereg 1/3 veletek lenne . EU Usa meg nem avatkozna bele sőt politikailag támogatná titeket


Igazából a hatalom átvételhez elég lenne csak a fővárosban letszamfolenyt kialakitani .és gyorsan elfogni az Orbán kormány tagjait mielőtt vidékre mennek és ott ujraszervezodve visszatérnek sok hívukkel.

Persze ez csak elmélet.



2022. júl. 18. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Én az ékezeteket támogatnám.
2022. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Na az lenne a rezsim ami hatalomra kerülne.
2022. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ebből az lenne, hogy életfogytot kapnának a szervezők.
2022. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

És ki fogja kimondani, hogy törvényes úton nem lehet leváltani és kezdődhet a forradalom?


Hát bocs, de én még tüntetni se vagyok hajlandó a jelenlegi ellenzék érdekében, nemhogy bármilyen erőszakos cselekedetre.


Majd ha lesz értelme esetleg újra meggondolom.

2022. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem!

Pont mint a 4#-es írja.

2022. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Minek, senki nem tudná olcsóbban adni a gázt meg az áramot, a KATA-t meg már ideje volt megváltoztatni, akkor????
2022. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

A rendőrséget már megvette.

Ide Kutyatov 2006-os emberei kellenének.

2022. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ezeket csak belülről lehetne leváltani
2022. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én támogatnám! Lelkiekben. Jelen lenni egy ilyenben nagyon kockázatos lenne. Azt meg nem nagyon lehet garantálni, hogy ez egy sikeres művelet lenne. Ha bukó lenne az egész, mehetnék a böribe.


Ha kimondanák a rendőrök, hogy hé emberek, mögétek állunk, ha puccsra készültök, akkor mennék.

2022. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
4 "Hát bocs, de én még tüntetni se vagyok hajlandó a jelenlegi ellenzék érdekében" Te azt hiszed, hogy akik tüntetnek azok a jelenlegi ellenzék érdekében teszik????? Nevetséges vagy még fideszesnek is!
2022. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!