Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma reggel kint voltam a...

Ma reggel kint voltam a tüntetésen, és azon gondolkoztam, lehet ez nevetségesebb?

Figyelt kérdés

Úgy voltam vele, hogy kimegyek, megnézem milyen ez a nagy tüntetésnek beharangozott dolog, nehogy rajtam múljon az egész.


Ehhez képest nem voltak többen, mint a többi napon, ellenben voltak söröző fiatalok, volt, aki krétával a földre rajzolt, volt aki a hangosbemondóba a témához nem illő valamilyen verset szavalt el miközben elsírta magát :D. Voltak akik táncoltak, illetve nem is olyan sok idő után egymásnak estek az emberek, hogy akkor hova menjenek, miért pont oda, volt futár, aki elment dolgozni, annak is neki mentek, hogy "ezért tüntetünk értetek, hogy hazamenj?"


Miután realizáltam, hogy ez inkább egy fesztivál, vagy egy lazább májusi felvonulás, ahol az emberek nagy része bulinak fogja fel azt, hogy a járda helyett az úton sétáltam, inkább haza mentem.


Azt hittem az elmúlt évek kormányzása elég volt ahhoz, hogy itt valamilyen komolyabb megmozdulás legyen, de ezek szerint én ülök fordítva a moziban, és mindenki elégedett vagy nem tudom :D


2022. júl. 18. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Bárki lenne, ennél alacsonyabb gáz,áram árat nem fizetnél összességében, ez van, ennyi a piaci ár és még lehet hogy nem is lesz elegendő a télen.
2022. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is ez volt a benyomásom, én az astorián láttam őket nemrég. Vicc. (Pedig támogatnám őket, ha nem lenne ilyen vérszegény.)
2022. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Ide is megérkezett a kormánypropaganda, köszönjük, feküdjetek vissza.
2022. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ez nem kormánypropaganda, kint volta ma tüntetésen, a saját szemmel láttam és tapasztaltam ezeket. Nagyon nehéz nálam jobban utálni a kormányt, de ez ami ma volt nevetséges volt.


Annyit értünk ezzel el a kormánnyal szemben, hogy van min röhögniük pluszban sajnos.

2022. júl. 18. 11:55
 5/25 anonim ***** válasza:
57%

#3

Az miért kormánypropaganda, hogy támogatnám őket ha lelkesebbek/hevesebbek lennének?? :D

(#2 voltam)

2022. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Andizsuzsi ***** válasza:
34%

"piaci ár és még lehet hogy nem is lesz elegendő a télen"


A piaci ár nem ennyi, és de, elég lesz a télen. A magyar gáztározókban van elég gáz, termelünk is és az oroszoktól is kapunk. Egyrészt Szíjjártó nemrég jelentette be, hogy rendkívül kedvező feltételekkel kötöttünk hosszútávú szerződést az oroszokkal, másrészt oroszországnak egyáltalán nem érdeke, hogy leállítsa a szállítást az EU felé, mert tárolásra nekik is behatárolt kapacitásuk van, a kutakat pedig nem tudják lezárni.


"Aláírásra került az orosz Gazprommal az újabb hosszú távú gázvásárlási szerződés, amely ebben a bizonytalanságokkal teli világban tizenöt évre garantálni tudja Magyarország energiaellátásának biztonságát - 2021.09.

2022. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Andizsuzsi ***** válasza:
47%

"Miután realizáltam, hogy ez inkább egy fesztivál, vagy egy lazább májusi felvonulás, ahol az emberek nagy része bulinak fogja fel azt, hogy a járda helyett az úton sétáltam, inkább haza mentem."


Szóval kimentél, körbenéztél és hazamentél. Kitől várod, hogy egy "igazi" tüntetést szervezzen?

2022. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Én azt nem értem, h a tanárok hol vannak ilyenkor? Nekik most nincs munka, simán ráérnék jönni, de nem érdekli őket. Úgy látszik nem fáj még nekik eléggé.
2022. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
1 órát kint voltam.
2022. júl. 18. 11:59
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Szíjártó nemrég jelentette be hogy máshonnan is megpróbálunk gázt vásárolni mert alacsony a tározók töltöttsége.
2022. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!