Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Leírnátok hogy a Gyurcsány...

Leírnátok hogy a Gyurcsány kormány mit csinált rosszul?

Figyelt kérdés
Próbáltam ráguglizni de csak annyit találtam hogy vizitdíj, szemkilövetés meg a nokiás dobozok.
2022. júl. 16. 17:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Nyócaskám most az orbaneszku kormány csúnyább munkát csinál.
2022. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Azt, hogy elismerte: Hazudtunk. Elkurtuk.

Láthatod, hogy OV nem tesz ilyent. Akkor sem ha sokkal többet hazudnak, akkor sem ha sokkal inkább elkurnak.

2022. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
Mindent.
2022. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

12-es: tévedés. Nem ismerte be. Utólag a Gyurcsány-hívek hősként ünnepelték, mert ő legalább beismerte. De nem állt ki a nép elég, és nem mondta el nekünk. Zárt körben hangzott el, és az lett kiszivárogtatva, nagy különbség!

Azt el tudom képzelni, hogy Orbán otthon mondogatja az asszonynak, hogy jaj, ezt elk.úrtuk, csak hát azt nem mutogatja senki.

2022. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%
6 év masszív osztogatás után 50%-ról 80%-ra nőtt az államadósság, majd a világválság hatására majdnem államcsőd lett, csak az IMF-hitel mentette meg az országot tőle. Gyurcsányékat nem zavarta az eladósítás, sőt az államcsőd sem nagyon. Plusz leépítettek mindent, vasútvonalak, iskolák, felment mindennek az ára nagyon durván, eladtak mindent a külföldi cégeknek, és annyit hazudtak, hogy az EU-nak is hamis adatokat küldtek, hogy megnyerhessék a 2006-os választást. Mindezt egy túlmozgásos pszichopata vezetésével.
2022. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Állandó 2/3-ot intézett és intézni is fog Orbánnak!!!
2022. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15ös azt olvastam hogy az államadósság most a valaha létezett legmagasabb
2022. júl. 16. 20:34
 18/18 anonim ***** válasza:
72%
9-es, mi? 😂 Igen, minden rendőr magyar egyenruhába öltöztetett izraeli zsidó volt (amit még ennek a sztorinak a kitalálója sem írt biztosra hogy így volt) a vezényszavakat pedig pár perc alatt megtanulták, a város utcáit pedig egy nap alatt kitanulták.
2022. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!