Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lesz rezsi áremelkedés...

Ha lesz rezsi áremelkedés miatt tüntetés te elmennél rá?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 23:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
A neten már azt írják a fideszesek, dolgozni kéne, csöndben lenni, keresni mellékállásokat, nem az utcán hőbörögni. Azt hiszem megáll bennem az ütőér, milyen buta emberek vannak, de hát fideszesek még mindig akkor már nincs több kérdésem.
2022. júl. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 árokpart ***** válasza:
53%
10-es A netadót is visszavonták.
2022. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

12😂

Mert nem volt fontos nekik annyira. Ha akarták volna, bevezették volna hidd el. Szerintem amúgy még az is újra elő fog kerülni majd.

2022. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy ebből is pártprogramot csinálnak az ellenzékiek, ultragáz felszólalásokkal, amikre egyébként szerintem senki sem kíváncsi a tömegből. Csak azért hallgatja végig mindenki, mert a másik is hallgatja... (A mostani tüntetésnél nem tudom, voltak-e felszólalások.)


De mindegy is, mert nagyon jól tudja a vezetőség, hogy amit csinálnak, annak milyen következménnyel van egy átlagemberre nézve. Itt nem arról van szó, hogy nem jut tudtukra az emberek véleménye, hanem arról, hogy leszarják azt.

Hiába mész tehát utcára kinyilvánítani a véleményedet, ők nagyon jól tudják a véleményedet, csak épp lefossák... A kérdésem, hogy így mi értelme tüntetni?


Egy erőszakos tüntetésben pedig túl nagy a kockázat. Mi van, ha pont engem emelnek ki a rendőrök a tömegből? Mi van, ha maradandó sérülésem lesz.

Nekem ez nem éri meg... Nagyon végső esetben, de akkor nagyon-nagyon durva lennék elképzelésem szerint. Gyakorlatilag meg még nem próbáltam soha. Igazság szerint nem is szeretnék végső elkeseredni.

2022. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
remélem a fidesz szavazó akik erre szavaztak, bele is pusztulnak vagy megfagynak. bár tudnék egy ilyet végignézni, ahogy éhendöglik a mocsok
2022. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!