Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek egy közeljöv...

Mi a véleményetek egy közeljövőbeni magyar szabadságharc tervéről?

Figyelt kérdés

Izraelben olyan reklámok láttak napvilágot, hogy a Szabadsághíd alatt ez a szöveg áll: "Gyertek az új hazába"

Elárasztanak minket kérem!


2010. szept. 21. 17:45
1 2 3 4
 21/32 doboszoli ***** válasza:

Jézusom! Szabadságharc, fülkeforradalom, meg a kismaci

faxa... Szálljunk le a földre könyörgöm!!

2010. szept. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Szomorú látni, hogy a felelősségérzet a haza iránt nálatok csak egy bejegyzés a szótárból!

Komolyan nem értitek hogy útban van a magyar??? Hiszen aki gondolkodik, az a képletbe bezavar.

A pártokról beszéltek, de minek? Itt már rég nem a pártokról van szó! A Fidesz-t is egész nyugodtan hívhatnánk Zsidesznek... Elárasztanak minket a zsidók kérem! Ezért az ügyért ne kéne harcolni?

Na mindegy... higgyétek el, nem lesz rest a mai fiatalság sem, és fegyvert fog ragadni!

2010. szept. 22. 08:29
 23/32 anonim ***** válasza:
szimpla uszítás amit csinálsz
2010. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, mindenkinek fontosabb a TV-je meg a kis szobája, mint a haza, ami rövid időn belül nem a mi hazánk lesz.

Lehet engem hülyézni, akármit mondhattok rám, de nem tudom belőletek miért hiányzik a hazaszeretet...

Mit szólnának ehhez a 48-as hősök? Ne félj, Ők megtalálnák kik a felelősök. Mit szólnának ehhez az 56-os srácok, hogy a kivégzésre bizony hulla csendben vártok...?

Nem értelek titeket. Nem kell nagy ész ahhoz hogy a hazámban ne tűrjem meg a betolakodókat...

2010. szept. 22. 11:45
 25/32 doboszoli ***** válasza:

Hát, harcolj csak barátom a szellemekkel, aztán, ha majd egy kies napon, fennhangon beszélgetsz Szűz Máriával

egy olyan helyiségben aminek az ajtaján csak kívül van

kilincs, a Te bajod.

Ezzel azt akarom mondani, hogy nincs értelme a szélmalomharcnak, az általad felemlegetett hősöket is vagy felakasztották, vagy lelövöldözték.

Igen, nekem a magasztos eszméknél fontosabb a "kis szobám", vagyis a családom, hiszen egy életem van.

Ám kövezzetek meg érte, vállalom.

2010. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Nem lenne annál szebb dolog, ha küzdenétek a hazáért, a mi hazánkért. Én nem vagyok Jézus, de meghalnék értetek!

Akiket felakasztottak, vagy lelőttek, na azok az igazi magyar emberek! Egy életed van? Miféle közhely ez...

Majd ha az unokád megkérdezi hogy hogy lettek rabszolgák, akkor mit fogsz mondani? "Bocsi egy életem van"? Ebben a pillanatban hol lesz majd a családod aki most fontosabb mint a szabadságod? Az unokáid életét teszed lehetetlenné, ezáltal. Mert igenis meg fogja kérdezni, hogy lettek rabszolgák... de neked legyen csak meg az egy rongy életed. :)

2010. szept. 22. 12:28
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, amit leírsz a hazaszeretetről nem hülyeség, az emberek ebbe az izraeli dologba kötöttek bele. De tényleg, hol láttad ? Nagyon sok palesztin beszél héberül, és utálják az izraelieket, szóval ők már rég szóltak volna, ha lenne ilyen reklám.
2010. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Háborút azonnal! Fegyverbe magyar, verjük szét az ellenséget, üsd-vágd, ne kíméld az élősködő aljanépet! Vesszen ki idegen, ki áruló, ki gyáva, és büszkék leszünk majd a szép magyar hazánkra!
2010. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Egy HAPOEL meccsen voltam kinn, nagy szerencsémre kimehettem. Ez egy futball meccs volt, mindegy nem is ez a lényeg... a szállásomon láttam egy helyi adóban, afféle kisbetűs rész a reklámban, csak a kint lévő rokonaim mondták el mit is jelent az a szöveg... és a szabadsághídra is csak később döbbentem rá, amikor is Pestre költöztem suli miatt, és egy hajókázáson megláttam.

Ha ezt uszításnak szántam volna, sokkal drasztikusabb dolgot találok ki... szóval szerintem összességében ÉLJEN A HAZA

2010. szept. 22. 18:14
 30/32 anonim ***** válasza:

én szívesen leülnék veled a fehér asztalnálnál, egy üveg borral, beszélgetni

ott add elő ezt

aranyos, de marhaságok

már bocs

köze nincs a valósághoz

2010. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!