Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek egy közeljöv...

Mi a véleményetek egy közeljövőbeni magyar szabadságharc tervéről?

Figyelt kérdés

Izraelben olyan reklámok láttak napvilágot, hogy a Szabadsághíd alatt ez a szöveg áll: "Gyertek az új hazába"

Elárasztanak minket kérem!


2010. szept. 21. 17:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
30%
a kérdező MNA-s!!! vigyázzatok vele!!!
2010. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
76%

Az izraeli vagyok


"Izraelben olyan reklámok láttak napvilágot, hogy .."


Hol latott napvilagot ilyen reklam? Ujsagban, interneten? TV-ben es radoban nem, mert azt gyakran nezem vagy hallgatom

2010. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

"és még el se mész szavazni, hogy valamin változtass."


Jólvan, akkor járkálj X-elgetni és legyél vele boldog, hogy megváltod a világot.

2010. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"Jólvan, akkor járkálj X-elgetni és legyél vele boldog, hogy megváltod a világot."


Ismétlem, ha te nem szavazol, akkor te hogyan "váltod meg a világot", milyen alternatívát ismersz? Kalasnyikovval berontasz a Parlamentbe?

2010. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
az a véleményem, hogy Lövei Tamás szimplán HÜLYE
2010. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Na most linkeled mar azt a kib*szott reklamot vagy mi lesz? Ekkora idiota vagy bazzeg?
2010. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Vigyázz kérdező, mert máris leantiszemitáztak, mert félted a hazádat Izraeltől.

A mai világban már egyből hülyenáci vagy ha pl. a palesztinokkal szimpatizálsz nem az országukat elrabló zsidókkal. Vagy ha pl. 1 ilyen reklám vagy mi láttán nem mondod azt h persze jöjjenek csak. -.-

2010. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"Gyertek az új hazába"


Én azt hittem, már rég itt vannak...

2010. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"Vagy ha pl. 1 ilyen reklám vagy mi láttán nem mondod azt h persze jöjjenek csak. -.-"


Szeretnénk már mi is látni azt a reklámot, mert már évek óta visszatérő sláger ez különböző formában, de konkrétan még egyik rémhírterjesztő se volt képes bármi bizonyítékkal is szolgálni.


Így, bizonyítás kényszere nélkül én is minden további nélkül remek dolgokat össze tudnék irkálni akár Lövei Tamásról is, megalapozottságában és hitelességében amíg nem mutat semmit, ugyanott tartunk.

2010. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Ugyan kérem, mostanában a szabadságharcokat a szavazófülkékben vívják, ezt te még nem tudod? :-D


De komolyabban: baromság!!! Én NEM AKAROK senkire sem lőni!!! Tudod ez nem olyan, mint a számítógépes lövöldözős... Igazi golyók, igazi vér, és igazi halál...


Nem akarok senkit megölni, azt sem akarom, hogy engem megöljenek. Nem akarom, hogy a legjobb barátomat kilőjék mellőlem, és végig kelljen néznem, hogy meghal...

Nem akarom, hogy a kedvesemet valaki meggyilkolja, mert éppen arra volt kedve... Nem akarom látni vérbe fagyva a szüleim, vagy a gyermekeim holttestét...


NEM AKAROK HÁBORÚT!

2010. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!