Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már áprilisi választásokkor...

Már áprilisi választásokkor lehetett tudni hogy nem tartható a rezsicsökkentés, Fidesz már akkor tudta hogy el fogja venni valamilyen formában?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 06:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

Szivesen megveszem azokat a házakat,.amiket nem tudtok eladni DE én mondom meg az árat rá!!

El mehet az osszes ilyen f...szparaszt, aki a nagyannyja idejében épült felujitandó romhalmazáérz elkér 40-50 milliót, mert "ennyi a piaci ára".

Rohadjon rátok szívből kivánom!!

2022. júl. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

7! Mondjuk inkább neked nincs fogalmad, mert nem ilyen a vidéki valóság! Mi neked a "hodály"? A Kádár kocka vagy a parasztház? Mert a vidéki házak 90% a ezek közé tartozik.


Amúgy meg add olcsóbban! Ennyi a trükk nem kell 15-20 milliót kérni egy bikaröcsögösi Kádár kockáért, kérj 4-5 milliót és el fog kelni!

2022. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

#12, kérj 4-5 milliót és el fog kelni!


És azzal pénzzel törölje a picsáját? Vagy mi? Mert lakást nem fog tudni venni rajta.

2022. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
16%
13! Mondjuk vegyen föl hitelt vagy keressen jobban.
2022. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

#14, 13! Mondjuk vegyen föl hitelt vagy keressen jobban.


A bikaröcsögi kádárkockákban jellemzően kisnyugdíjasok laknak, mint ahogyan fentebb már említették volt.

Eladni nem tudják, hitelt nem kapnak (ha kapnának, miből fizetnék vissza), munkát nem kapnak. (70-80 évesek)

Őket ez a tél el fogja vinni...

2022. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Egy "Zs" kategóriás kis faluban a felújitott kádárkicka 45m volt hirdetve, elmentünk megnézni. Szivesen bekoltoztunk volna megvettuk volna, majd 2 hetre kozkik hogy az ára már 52m.

Hát én még mondtam, akkor hirdesse tovább....

És még hirdeti is. Pedig decemberbe 45m gazdagabb lett volna.

2022. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

15! Gondolom idösek otthonáról se hallottak...


Komolyan mondom ne poènkodjunk már!

2022. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy egy Kádár kocka mióta hodály?


Ha meg ragaszkodik hozzá hogy ott lakjon be kell költözni a legkisebb szobába és azt füteni 17 fokig.


Lehet itt sivalkodni, hogy elviszi öket a tél de leírtam a megoldásokat, adja el valódi árban vagy spóroljon.

2022. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!