Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már áprilisi választásokkor...

Már áprilisi választásokkor lehetett tudni hogy nem tartható a rezsicsökkentés, Fidesz már akkor tudta hogy el fogja venni valamilyen formában?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 06:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy előre tudták ahogy minden épeszű ember is, hogy amit elodztogattak azt vissza fogják szedni kamattal együtt.
2022. júl. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyértelmű: ezeknek van mindere forgatókönyvük, előre látnak ezek ezerrrel.
2022. júl. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
Pesten átlag ember 3-400 nettókat keres, ahol apa anya dolgozik simán 600-800 ezer nettóból él egy átlag család, plusz pótlékok. Röhögve kifizetik azt a 1-200 ezres rezsi többet.
2022. júl. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Mi szóltunk előre, de akkor ugyanúgy lehülyéztek minket, mint az ukrán háborúnál, hogy nem, nem lesz háború, vagy a két számjegyü inflációval, áá úgyse lesz, hülyék vagyunk, meg a rekord forinttal... nincs is drágraság, miről beszélünk mi?!... ez volt a mantra a rezsivel is, hülyék vagyunk, hogy szóltunk... na
2022. júl. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
3as, lehet, hogy ennyit keresnek én nem Pesten élek, nem tudom, de biztos igazad van, csak a röhögvéhez még tedd hozzá a 12%-os inflációt, hogy 500Ft egy liter tej és 1000 ft az étolaj, meg egy kiló kenyér. Könnyű a vidéki fotelből osztani a városiakat, de ők ugyanúgy szivnak a kormány miatt, mint bárki más. Hiába a 8kilós bevétel, ha az infláció elviszi!
2022. júl. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Pesten előny most, ha valaki panelproli: 22-46 nm-es lakás, távhővel, minimális villanyszámlával...és en bloc minimális rezsivel. Most a sok sznob megy a levesbe, akiknek (ketten vannak), de kell a nagy hodály 100-300 nm-es lakás...Hááát..majd mindenki távhős lakást akar majd venni, ha ugyan el tudha majd adni a nagy gázosát.
2022. júl. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

"de kell a nagy hodály 100-300 nm-es lakás"


Pont egy ilyet örököltem meg falun, amit nem tudok eladni sem. Te tényleg azt hiszed, hogy mindenki rongyrázásból, meg sznobériából él ilyen ingatlanban? A falunk nagy része olyan idős emberekből áll, akik annak idején, amikor még divat volt több generációnak együtt lakni, megépítették az ilyen hodályokat, amiben most 1-2 ember maradt és eladhatatlanok, benneragadtak ezekben a házakban. Fogalmad sincsen a mai magyar vidéki valóságról.

2022. júl. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos sok ilyen sznobot ismerek...Bocsi, nyilván nem mindenki az, de nekem az összes kollégám ilyen...
2022. júl. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, Matolcsy és Varga Mihály nem hülyék, ők még viszonylag jól csinálnak egy-két dolgot. Rendesen tájékoztatták Viktorékat és a kampánystábot a gazdasági veszélyekről, ebben biztos vagyok. Tudták jól, hogy teljesen ki fog ürülni a kassza, ha így folytatják. Már csak azt nem értem, hogy ezt milyen terv alapján hozták össze? Mit gondolnak..? Nagyon-nagyon az elején vagyunk még a válságnak, és már most pánikdöntéseket hoznak. Ezek egyáltalán nem előre tervezett manőverek voltak. Nincsen jól megmagyarázva a fideszeseknek, hogy mit kellene gondolniuk a helyzetről, csak ostoba terelések vannak.
2022. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

"ahol apa anya dolgozik simán 600-800 ezer nettóból él egy átlag család"


Ne fárasszál már, annál egyedül többet keresek, pedig ha valaki én aztán átlagos vagyok, vagy még inkább az alatti képességű.

2022. júl. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!