Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor az ellenzék sürgette a...

Amikor az ellenzék sürgette a piaci ár fizetését a rezsi kapcsán már évekkel ezelőtt is akkor hol voltak az ellenzékiek akik azóta milliókat spóroltak?

Figyelt kérdés
Habzó szájjal szidjak/szidtak a Fideszt már évek óta, de azért a rezsi csökkentés jó volt amit elakart venni az akire szavaztak volna nem most, már évekkel ezelőtt, akkor miről beszélünk?
2022. júl. 14. 19:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"hol voltak az ellenzékiek akik azóta milliókat spóroltak?"


Én például külföldön. :) A kérdés alatti mondatodat meg fogalmazd meg normálisan, mert értelmetlen.

2022. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
63%

#6

Rendben, cserébe most azonnal adja ide nekem az állam ugyanezt az összeget napelemrendszer kiépítésére.

Vagy adja vissza az összes adómat, amit eddig befizettem, és megoldom abból az energiafüggetlenséget, aztán onnantól kölcsönösen felejtsük el egymást, én és állambácsi.


Te fidesztard vagy, beszéld rá Viktort légyszi, hátha hallgat rá:D

2022. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!