Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lépéseket lehet tenni...

Milyen lépéseket lehet tenni hogy könnyebb legyen átvèszelni a válságot?

Figyelt kérdés

ti mit tesztek?

Pl. Spóroltok, vagy ha már van spórolt pénz azt állampapírba részvénybe vagy inkább autóba ingatlanba fektetitek?

Esetleg iskoláztatásba új szakmát tanulni? Vagy vidéken pl lehet állatokba fektetni úgy is drágul a hús, bár a takarmány is 😒😬



2022. júl. 14. 08:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

08:49

én is nézem az ATMnél eldobálva, és egyszer láttam egy 400ezrest, a többi mind 0-100e közötti volt. Aztán jön a propaganda, hogy csak egy telet kell kibírni...

2022. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Értem értem. De ti mit tesztek hogy "túl éljètek"?
2022. júl. 14. 10:21
 13/18 anonim ***** válasza:

10:08 vagyok, én eddig mindig tettem félre a fizetésemből. Együtt laktam tesómékkal évekig, és gyűlt a pénz a számlán. Azt most beváltottam dollárba.

Mellette próbálok vállalkozást indítani (úgy hogy 12 órázom egy gyárban), és most is a vállalkozást készítem elő.

Anyum szerencsére még él, neki van egy nagy kertje a ház mögött (kb 50x25 méteres), azt bármikor be tudjuk vetni.

Mindenhova bicajjal megyek, ami könnyen elérhető, nem autózok. Kaját annyit vásárolok, amennyit kell, nincs kóla, csoki egyéb élvezeti cikk. Csak netem van, nincs netflix és társai.

Ha nem lenne tervben már régóta a vállalkozás, akkor elmennék fusizni valahova. A szomszédnak tavasszal csinálták a kerítését, és a munkások 2000ft/ órában voltak fizetve.

2022. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Autóba fektetni?:DxD
2022. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

13as milyen vállalkozást? Hány éves vagy?


14es csak írtam valamit... De egyébként most úgy tűnik hogy tartják az árukat.

2022. júl. 14. 11:51
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi a párommal művész pályán mozgunk, és nyugatra szeretnénk eladni az alkotásainkat.

35F


Tanultam vállalkozást, most pedig az online marketinget gyűröm (FB, Google Ad, Insta).

2022. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Milyen lépéseket lehet tenni hogy könnyebb legyen átvèszelni a válságot?"


Cinikus leszel.

2022. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Senior Séf ***** válasza:
Csak a költségeket tudod csökkenteni. Kevesebb fűtés-hűtés, kevesebb autóhasználat, kevesebb telefonálás, nyaralás, olcsóbb kaják.
2022. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!