Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy az ellenzéki...

Miért van az hogy az ellenzéki tüntetők már megint megunták és hazamentek?

Figyelt kérdés

Amikor a Fidesz székház elé értek akkor már kezdtem azt hinni hogy lesz valami,de persze szépen hazamentek a KATA tüntikézők.



Miért nem tudnak ezek a mai ellenzékiek olyan jó kis bulikat csinálni mint 2006-ban?



Az akkori ellenzék rágyújtotta a várost fletóra meg szétverték a fletó pribékeket,végigharcolták és rombolták a gonosz fészkét, Budapestet,és lett is eredménye!!!


Ezek meg hippi bulikáznak,elfbar drogos cigit szivogatva,kézműves hippster sört iszogatva viháncolnak a főúton blokád címszó alatt,pedig amúgy is mindíg dugó van,tehát meg sem érzi a kormány.



Miért nem tudnak ezek a mai fiatalok forradalmat csinálni?



2022. júl. 13. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Látom már a jövő sem a régi!
2022. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Én úgy emlékszem, hogy Fletó pribékjei verték szét a tüntetőket, de oké.
2022. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vert ott mindenki mindenkit.
2022. júl. 13. 21:32
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
A várost szétverni a fideszcsorda szokta.
2022. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 árokpart ***** válasza:
100%
Nem mentek haza most is vonulnak.
2022. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Épp az imént láttam egy elő közvetítést és nem úgy tűnik, hogy hazamentek volna :D
2022. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mennyire troll vagy, de én egy olyan tüntetést nem tartanék helyesnek. Ez a mai tüntetés volt. Ha elkezdtek volna gyújtogatni főleg más tulajdonát, meg rongálni mások vagyonát vagy az állami tulajdonokat az mennyivel lett volna jobb??

Ha valakinek beverik a kirakatát vagy felgyújtják a kocsiját az miért jó??

Állami vagyont "jogos" lenne esetleg rongálni, de azt is helyre kellene állíttatni. Ha azzal megbízzák Orbán embereit, még nagyobb kárt is csinálnának, mintha nem is lett volna semmi.

Másik, ha kiérkeznek a rendőrök a zavargásokra, akkor megint 2 olyan ember kerül szembe egymással, akik nem tehetnek semmiről. A rendőrök zöme is utálja Orbánt. Sokan már ott is hagyták, java részük még azért van ott, mert máshoz nem ért és meg kell élnie. Miért lenne jó, ha egy olyan embernek kellene ütnie a tüntetőket, aki szívesen csatlakozna is hozzájuk?? Miért lenne jó, ha a lázadó tömegek dobálnák a rendőröket akik tényleg szívesen csatlakoznának hozzájuk.

1 különbség van. A tüktető önként megy. A rendőrt viszont tisztségében parancsra van ott. Ha megtagadja a parancsot, akkor megszívja.

Tényleg nem is értem ezt, aki akkora nagy "forradalmat" szeretne, ami azzal járna, hogy megint mások tulajdonát rongálnák, egymást ütné 2 magyar ember, akik ugyan azt az elvet valják. Nem idegen erőnérkezik oda, hanem fájó szívvel egy ember aki teszi, mert tennie kell amit mondanak.

Hogy őszinte legyek én is rendőrnek tanultam. De ott is hagytam. Nekünk el lett mondva, hogy mi is az ami lenne majd a munka. Így 30an inkább ott is hagytuk a dolgot. Egy komplett rendészetis osztály. Engem vonzott a haza szolgálata, a szolgálunk és védünk. De próbálta felhívni a figyelmünket a leendő felettesünk, hogy mire is kell már vállalkoznunk és gondoljuk meg, mert ezt ő se csinálná már, de neki nincs választása.

2022. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Mert 1 nap allat kéne össze gyülni 5 perce tudtam meg mit csinál a nyomi kormány várjál legaláb pár napot amig értesülnek az emberek.
2022. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

" Nekünk el lett mondva, hogy mi is az ami lenne majd a munka. Így 30an inkább ott is hagytuk a dolgot. "


Mit mondott, mi lenne a munka?

2022. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7: mit kellene csinálniuk szerinted?
2022. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!