Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz tényleg nem látja át...

A Fidesz tényleg nem látja át mit okozott a KATA módosítással?

Figyelt kérdés
Úgy tesznek csak mintha nem értenék, hogy nem csak többet adóznak majd a jelenlegi katások, hanem ez sokkal több dologra is kihat. tényleg nem látják a következményeket? senki se szól nekik?

2022. júl. 13. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg őket
2022. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miòta èrdekli a FIDESZt hogy az emberek hogyan élnek?
2022. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Sokan visszaéltek a Kata-val és ez miatt azok szívnak, akik becsületesen voltak Kata-sak. Én is. Értem én, sőt, elfogadom, hogy a Kata tálcán kínálta a lehetőséget a csalásra, volt ám rendesen kiskapu, amit a milliomosok, milliárdosok ki is használtak... ez miatt a tisztességes Kata-sok, a kisvállalkozások, mint én is, most szívunk miattuk.
2022. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekik nem fog bármilyen szinten is gondot jelenteni? Szerintem igen, aki tud konkrét példát az leírhatná.
2022. júl. 13. 16:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kezdett kicsit esni a népszerűség, hát kellett egy ellenség...
2022. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen átlátják a következményeket, csak nemes egyszerűséggel leszarják. Mi sem mutatja ezt jobban, minthogy érdemi párbeszéd nélkül, 1 nap alatt átnyomták a törvényjavaslatot.
2022. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Az úr adta, az úr elvette.
2022. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért ne látná?:D Csak nem érdekli mint semmi ami jó lehet rajtuk kívül másnak is.Elcsépelt de ezt akarta a többség állítólag.Akkor sajnos ez van.Tisztességes katások meg szívnak a birkák miatt.
2022. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A fidesz átlátja, a fideszesek nem látják át, csak gonosz katásoznak, nem értik, hogy nekik is drágább lesz ettől minden, nő az infláció, ők is megfizetik.


Ha nem mondják el az M1-en, akkor maguktól nem jönnek rá erre.

2022. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Államcsődre gyúr a fidesz
2022. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!