Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy nagy drágulá...

Elképzelhető hogy nagy drágulásos lesznek a szolgáltatásokban emiatt a KATA módosítás miatt?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon foglalkoztam vele mert alkalmazott vagyok nem vagyok katás, viszont többen mondják és van benne logika hogy lehet hogy drágulás lesz mégjobban a szolgáltatásokban. Én inkább Fidesz párti vagyok de úgy érzem ezt most lehet elcseszte a Fidesz, eddig minden intézkedésüket üdvözlőnek tartottam. Amúgy megepett hogy még Paragh László is szídta ezt, valamint a Hír TVben lévő adószakértő is
2022. júl. 12. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen, emelni fogják az áraikat a katások. Mégnagyobb lesz az infláció.
2022. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Borítékolható a drágulás és a felpörgő infláció.
2022. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
nem lehet emelni sok ember így is alig tudja megfizetni az árakat
2022. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd: valaki emelni fog, valaki munkanélküli lesz, valaki feketén folytatja tovább, valaki elhagyja az országot vagy szakmát vált. Lehet válogatni. Viszont az emelkedő adóterhek egyértelműen emelkedő fogyasztói árakat jelentenek.
2022. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
IT szakemberek elmennek innen. De nem baj. Aki itt marad mégjobban aranyat ér, csak a cégek a milliós havi fizetést nem fogják tudni kicsengetni, de mivel nem fognak találni senkit ők is húzhatják le a rolót.
2022. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Az IT szakemberek elég jó fizetést kaphatnak alkalmazottként is. (Én is az vagyok.) Aki meg megtehette, hogy külföldre dolgozik, az eddig is megtette anélkül, hogy elment volna innen.
2022. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!