Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Államcsődöt súrolja kb az...

Államcsődöt súrolja kb az ország a traikusan gyenge fizetőeszközével és szánalmas gazdaságával, hála a fidesznek, érdemes még itt befektetni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 13. 01:55
1 2
 11/17 Dzsonszi ***** válasza:
0%
Aki itt vergődik azt hiszi, hogy ha jönne az ellenzék milliókkal emelkedne rögtön a fizetése? 95%-ban csak magadnak köszönheted, hol tartasz. Fideszes vagyok, de nem a Fidesz miatt emelkedett a fizum jelentősen, még a járvány és a háború okozta válság ellenére is.
2022. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, mégcsak matematikusnak se lenni hozzá, hogy valaki kiszámolja, hogy az árstop és a rekord magas valutánk/infláció duó nem tartható sokáig, össze fog omlani, ezt egy egyszerű gázszerelő is kitudja számolni talán.
2022. júl. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
#11 Tudod az életminőség nem csak azon múlik, hogy mennyit keres az ember. Én például rohadt sokat, mert osztrák cégnek számlázok programozóként, ettől függetlenül élhetetlennek tartom ezt az országot a Fidesz állandó gyűlöletkeltése és szar kormányzása miatt. Meg amiatt, hogy látom mások szenvedését, szegénységét, ellehetetlenítését - most pl. a kata beszántásával. És akkor ott van még az, hogy a benzinkutasok, a katások után az én padlásom mikor kerül lesöprésre vajon? Illetve kerülne, mert egyből kihúzok Ausztriába, ha erre sor kerülne.
2022. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Én csak azt nem értem miért egyszerűbb elköltözni egy idegen országba és új életet kezdeni annál, mint hogy a probléma forrását megszüntetni, és nem megválasztani vagy épp elzavarni az arra alkalmatlanokat? Sok millió magyar éli az életét normálisan, becsületesen, dolgoznak, normális értékrend szerint élnek. Önhibájukon kívül kerülnek sz.rba.Azért pedig mindig a hatalmon lévő szervek felelősek, hogy a magyar állampolgárok önhibájukon kívül ne szenvedjen hátrányokat. Ha mégis így van,és rendszeresen, hosszútávon így van, akkor az a hatalom nem végzi megfelelően a munkáját, vagy egyszerűen alkalmatlan a feladatra. És durva hogy ezt a legtöbb ember elfogadással, beletörődéssel fogadja, vagy épp az eddigi életét feladja és új életet kezd a jobb élet reményében. Tényleg ez a megoldás?!


16 évet kormányoz egy párt egy huzamban. Esélyt sem ad a magyar nép magának arra hogy jobb legyen. Persze lehet dobálózni a szavakkal hogy ki más lenne alkalmas... Ezek csak találgatások hogy mindenki más alkalmatlan lenne. Esélyt sem kap más hogy bizonyíthasson. Akkor mégis mit vár a magyar nép?"


Nem nagyon lehet mit tenni, mint szavazáson leváltani de ez nem sikerült. Én megtettem a magamét 2022 áprilisában az ellenzékre szavaztam.

2022. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#11

Nem csak erről van szó. A kórházakban lassan sehol se lesz orvos, már az időpontfoglaláshoz is időpont kell, akkor nem lesznek tanárok, akik a jövő generációit tanítanák. A kamu rezsicsökkentés miatt nem jutott pénz fejleszteni az infrastruktúrát, minden út tele van 3 méteres kátyúkkal, a vasúti közlekedés romokban. Ezek csak néhány dolgok, amit a kormányod nem fejleszt, és le van rohadva. K@rvára nem a fizetés a lényeg már.

2022. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 Így van, és még rengeteg mindent fel lehetne sorolni, hogy a fizetéseken kívül mi minden befolyásolja az emberek életminőségét.
2022. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#9 Volt már több alkalmas jelölt is az ellenzékben.

Csak nyilván a kormány minden erejével próbálta lejáratni.

Márki Zay-al is ezt csinálták.

Pedig ő egy jószívű, intelligens ember.

2022. júl. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!