Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Államcsődöt súrolja kb az...

Államcsődöt súrolja kb az ország a traikusan gyenge fizetőeszközével és szánalmas gazdaságával, hála a fidesznek, érdemes még itt befektetni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 13. 01:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem! El kell innen húzni a büdös p*csába, amíg még lehet.

Sajnos zzel az országgal már nem lehet semmi érdemlegeset kezdeni.

És ez egy szimpla tény.

2022. júl. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

#1

Pontosan ezt fogom tenni. Családostul elhúzunk innen. Sajnálom azokat, akik ezt nem tehetik meg.

2022. júl. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Mennyi rongy ember,köpök rátok.
2022. júl. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azt nem értem miért egyszerűbb elköltözni egy idegen országba és új életet kezdeni annál, mint hogy a probléma forrását megszüntetni, és nem megválasztani vagy épp elzavarni az arra alkalmatlanokat? Sok millió magyar éli az életét normálisan, becsületesen, dolgoznak, normális értékrend szerint élnek. Önhibájukon kívül kerülnek sz.rba.Azért pedig mindig a hatalmon lévő szervek felelősek, hogy a magyar állampolgárok önhibájukon kívül ne szenvedjen hátrányokat. Ha mégis így van,és rendszeresen, hosszútávon így van, akkor az a hatalom nem végzi megfelelően a munkáját, vagy egyszerűen alkalmatlan a feladatra. És durva hogy ezt a legtöbb ember elfogadással, beletörődéssel fogadja, vagy épp az eddigi életét feladja és új életet kezd a jobb élet reményében. Tényleg ez a megoldás?!

16 évet kormányoz egy párt egy huzamban. Esélyt sem ad a magyar nép magának arra hogy jobb legyen. Persze lehet dobálózni a szavakkal hogy ki más lenne alkalmas... Ezek csak találgatások hogy mindenki más alkalmatlan lenne. Esélyt sem kap más hogy bizonyíthasson. Akkor mégis mit vár a magyar nép?

2022. júl. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem, inkább vidd ki a pénzed külföldre.
2022. júl. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
#4 Várom a megoldási javaslatod, hogy én, egy darab ember, hogyan tudom a probléma forrását (Fidesz, Orbán) megszüntetni?
2022. júl. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Befektetni, ebbe a mocsárba? Azért van az ország ilyen állapotban, mert menekülnek a befektetők. Államcsőd lesz itt, nem pirosparadicsom.
2022. júl. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Ezt az àllamcsődöt honnan veszitek?
2022. júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
#4 azért mert nem akarok Magyarországon élni. Az ellenzék 12 éve nem képes kiállìtani egy jelöltet akire jó szívvel szavazna az ember, a kormány úgy és annyit lop amennyit nem szégyell, közben halad vissza az ország mentalitásban a szocializmusba és kitermelődött egy rosszindulatú, kárörvendő réteg akik parancsszóra bu*iznak, ukránoznak, migránsoznak. Én egy ilyen országgal addig vagyok hajlandó bármilyen közösséget felvállalni amíg nem lesz másik àllampolgárságom
2022. júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem,most hogy ùjra jönnek az Eu-stàmigatàsol,a gyenge forint miatt nagyobb az èrtèkük plusz a nèmet befektetőknel is csàbítò a gyenge forint
2022. júl. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!