Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téged hol talált meg ez a...

Téged hol talált meg ez a nemváltó műtét propaganda,amit a fidesz terjesztett?

Figyelt kérdés
Én még és az ismeretségi köröm az életben nem hallott erről. Nyilvánvaló egy kamu volt mint róla a szavazás is,de akkor mi volt az értelme? Gyülöletkeltés?
2022. júl. 11. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg rájöttek hogy a migránsokkal nem lehet tovább ijesztgetni, az SzFE nem volt valid ellenség, kellett valakit találni akit b*szogathat és hibáztathat a magyar paraszt
2022. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Ki van plakátolva minden sarkon.
2022. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Lassan már kötelező lesz buzulni.
2022. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%

"a nemváltó műtét propaganda,amit a fidesz terjesztett"

A Fidesz nem terjesztett semmiféle nemváltó műtét propagandát. Éppenhogy ellene voltak a nemváltó műtétek propagálásának, ezért hoztak bizonyos intézkedéseket.


"mi volt az értelme?"

Ami a zárnak a lakásod ajtaján, a kertkapun a lakatnak, stb.: megelőzés.

2022. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 sörpocak ***** válasza:
74%

"Éppenhogy ellene voltak a nemváltó műtétek propagálásának, ezért hoztak bizonyos intézkedéseket."


Hogy lehet olyasvalami ellen lenni, ami nincs is Magyarországon? Mármint már több mint 1 éve kérdezgetik újságírók a kormányt, hogy ugyan mondjanak már egy példát, de valahogy sosem sikerül. Bezzeg nyugaton, ha egy lepke fingik, azt is el kell fogadni hazai precedensnek...

2022. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
a nemváltós izé, hogy átoperálják a gyerekeket stb... ezt a fidesz/kormány terjeszti
2022. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, miért olyan nehéz felfogni, hogy azelőtt kell védekezni, mielőtt megtörténik a baj.
2022. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Én idén már négyszer váltottam nemet. Nem tudok ráunni. Augusztusra vagyok beírva újabb műtétre, most rakatok be nagy ciciket és nagy heréket is.

Engem az ovis gyerekszemélyem győzött meg róla, hogy operáltassam át magam, miután megnéztük Az oroszlánkirályt.

2022. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mennyi a várólistán eltelt idő?
2022. júl. 11. 17:51
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Magánban csináltatom, így csak 2 hónap.
2022. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!