Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a nem-váltó műtétekkel?

Mi a baj a nem-váltó műtétekkel?

Figyelt kérdés
Hiszen nem változtatnak semmin.
2022. máj. 8. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Semmi baj, csak a gyerekeket hagyják ki ebből.
2022. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Jogos. A változtató műtéttekkel van baj, hisz azok változtatnak. A nem-változtató műtétek meg semmin nem változtatnak.
2022. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
...meg nincs is igazi tétje, csak mű tét..
2022. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Shai-Hulud ***** válasza:
77%
Ebbe bele sem szólok, nem értek hozzá, én csak mű-egyetemre jártam.
2022. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

Az a baj, hogy normalizálni akarják, eltorzítani a társadalom értékrendjét és gyerekeket érzékenyíteni erre a sz*rságra.

Engem nem érdekel, ha valaki felnőttéknt(!!!) így dönt, tőlem itthon is csinálhassa, de az, hogy reklámozzuk, normálisként fogadtassuk el azt, hogy valaki levágatja a tökét meg szilikonoztatja a szőrös mellkasát, az sajnos itthon is oda vezetne, hogy szülhessenek a férfiak. Ez a degenerált elmebaj az, ami itthon egy szűk kisebbséget leszámítva senkinek sem hiányzik.

2022. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Semmi, mivel nem létezik. Nemet ugyanis nem lehet váltani műtéttel. Meg máshogy se.
2022. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem spec azokkal nincs gondom akik a műtét mellett döntenek ameddig nem fiatalkorúról van szó és tényleg felfogja, hogy egy visszafordíthatatlan dologról van szó.

Az olyanok okozzák a problémát akik női öltözőbe mennek és a farkukat mutogatják (nyáron az USA-ban volt emiatt egy kisebb tüntetés, a transzi egy szál f@szban sétálgatott a nők között) illetve angol nyelvű cikkek vannak róla, hogy átrakatják magukat a női börtönökbe mondván ők nők. Persze műtét ehhez sem kell, így fordulhat elő az a csoda, hogy a női rab terhes lett egy másik "nőtől". Az ilyen és ehhez hasonló visszaélések teszik probélmássá a dolgot.

Amúgy ameddig nem kezelik közügyként a dolgot és nem akarják túl korán a gyerekek képébe nyomni az ilyet nem probléma, ha valaki másként éli az életét.

2022. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Én nem váltó műtétet csinálok, hanem motort, mert hengerfejes lett szegény. Brühühü.
2022. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Semmi, szerintem mindenki saját maga felel a testéért, azt csinál, amit akar. Vannak olyan részei a világnak, ahol újszülötteket csonkítanak meg pl vallási fanatizmusból. Na az ilyen dolgokat kéne büntetni, nem azt, hogy felnőtt ember hoz egy döntést, hogy pl hormonokat szed, hogy nőiesebb legyen stb. Engem nem befolyásol az életemben, hogyha néhány ember így érzi jól magát.
2022. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

#9 de nem a felnőtt ember hozza a döntést, hanem Skóciában pl. négy éves kortól változtathatnak nemet a gyerekek, szűlők jóváhagyása nélkül:


[link]

2022. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!