Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a nem-váltó műtétekkel?

Mi a baj a nem-váltó műtétekkel?

Figyelt kérdés
Hiszen nem változtatnak semmin.
2022. máj. 8. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
10_es.! évesen még azt sem tudja egy gyerek, hogy léteznek nemek. Egy ilyen műtétet még felnőtt esetében sem egyszerű elvégeztetni. Kiskorúnál lehetetlen. Még egy mandulaműtéthez is kell szülői hozzájárulás.Nem kell minden hazugságot elhinni.
2022. máj. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy baromság. Mindenki olyan nemű, amilyennek születik, és ezen egy műtét sem változtat, mert a sejtjeinkbe bele van kódolva a nemünk. Ellenben arra jó egy ilyen műtét, hogy az ember életét tönkretegye. Egy felnőtt legalább ilyenkor képes dönteni (bár aki más neműnek képzeli magát, mint ami, az elmebeteg, tehát józan döntésnek semmiképpen nem nevezném), de egy gyerek nem.
2022. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 hollófernyiges ***** válasza:
58%
Érdekes, hogy míg a nemi identitás zavarainál az az álláspont, hogy támogatni kell a delikvenst akár műtétileg is, az anorexiásoknak nem ajánlanak zsírleszívást.
2022. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy melyik életkorban kerül képbe egy ilyen lehetőség.

Felnőtt korban teljesen más meghozni egy ilyen döntést - az egyén szabad, önálló akaratából, - mint minden egyéb esetben! És én hajlok arra, hogy aki "nem fér a bőrébe", az fizesse is a személyre szabott hülyeségeinek költségeit az elsőtől az utolsó fillérig, - ne generáljon ezzel senki másnak plusz költségeket, ill. ne lehessen mások által befizetett járulékokból ilyen beavatkozásokat finanszírozni.

Kitaláltad? Rendben! De fizesd is A-Z-ig a költségeit!

2022. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom vele,önköltségen mindenki csonkítsa meg magát ahogy akarja.

A privát véleményem egyébként az, hogy ez egy súlyos hazugságspirálba vezeti az érintett embert, ezen kívül élethosszig tartó eü. kezelésekre és hormonpótlásra fog szorulni,ami egyáltalán nem veszélytelen.

Az erről a témáról készült statisztikai adatokból kiderül,hogy a műtét és a hormonkezelés alatt álló emberek körében sem csökken a depresszióra, öngyilkosságra való hajlam így nem értem hogy tarthatja ezt az egészségügy egy elfogadható "kezelésnek" erre a mentális problémára.

Főleg , hogyha ezeket egyszer elvégezték,akkor nincs visszaút.


Ettől függetlenül engem nem zavar,hogy van rá lehetőség, de az látható,hogy nem oldja meg ezeknek az embereknek a problémáit.

2022. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11: nem mondtam, hogy átműtik a gyereket, miért hazudsz? Azt mondtam, változtathat nemet, ami így igaz: Skóciában olyan néven kell őket szólítani, ahogyan ők akarják és olyan ruhában kell őket járatni amilyen neműnek mondák magukat. Négy éves kortól.

Ha ez neked normális, akkor baj van a fejedben.

2022. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, inkább szedjen hormont, amivel férfiasabb vagy nőisebb lesz tőle.

Komolyan nem értem az ilyen embereket, oké, hogy nem ezt akarta, de a természetet nem lehet megváltoztatni. Aki elvesztette a lábát, akkor sem tudja visszakapni az életét...

Amerikában kezdődött az egész, és azóta nyomorultabb emberek léteznek, kosárlabda nagyságú mellek, kacsaszáj, stb. Az orvosook mégis elvállalják pénzért. Őket kéne megbüntetni eléggé.

2023. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!