Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem értik,hogy a...

Sokan miért nem értik,hogy a legtöbben nem feltétlenül szeretik a Fideszt, csak őket tartják a legkevésbé rossznak?

Figyelt kérdés

Személy szerint én is rájuk szavaztam.De, azért, mert szeretem a Fideszt vagy mindenben egyetértek velük, hanem mert szerintem, ők a két rossz közül a kevésbé rossz.



Olvastam az ellenzék nyilatkozatait, terveit.Egy része bicskanyitogató,provokatív volt, a másik része meg csak üres ígéret.

Illetve, számomra fontos,hogy ne kelljen már mindenféle külföldi elvárásnak megfelelni, ne kelljen egynemű házasságoz bevezetni,meg elfogadni, hisz ez mégiscsak Szent István országa.Ne kelljen kelet fele hajolgatókat befogadni, mert nem ide valók, ezért magyar vért folyt, pár száz éve.Köpjük le a sírjukat?


Az ellenzék a legminimálisabb, nemzeti,kulturális elkötelezettséget sem mutatja.Semmit, 0.

Mi értelme lett volna rájuk szavazni?Semmit sem nyert volna az ország, csak pár kisebbség ujjongott volna.


2022. júl. 9. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
En is ìgy vagyok.Elolvastam az ellenzék programját,a tankötelezettség megemelésével nem értek egyet plusz az adòrendszer átalakìtásával sem,neken jò ahogy van.
2022. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát ja a programjukban pont azt akarták megváltoztatni,amit a Fidesz jòl csinál:Pl családi pòtlék emelése,persze,hogy a romák járjanam jòl
2022. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert ez egyszerű idiotizmus, amiben a magyarság már évtizedek óta van... "Uuuucsseeleszjóóbbb" és tényleg nem lesz jobb, csak egyre rosszabb, mert esélye sincs annak ami más... így mindig ugyan az maradt...
2022. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Sokan értik. Egy hangos kisebbség az, akik csak abban képesek önigazolást találni, hogy vég néllül gúnyolják a Fideszt és a szavazóit, miközben saját magukat próbálják meg értelmiséginek beállítani. Elvakult, szűklátókörű fanatikusok az ilyenek (emiatt külön ironikus, hogy ők próbálják másokra ráhúzni ezt a mentalitást), a legjobb ha szimplán ignorálod őket.
2022. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond ezzel? A gond, hogy azt hiszed két oldal létezik az országban, pedig hat pártra lehetett szavazni idén is, illetve nincsenek elveid a kérdésben. Ha tényleg nem tudsz azonosulni egyik párttal sem, akkor ne menj el szavazni, de csakis akkor. Az írásod alapján te egy migatyánk szavazó vagy. Menjél szavazz rájuk!


Én pontosan tudtam, hogy az MKKP nem fog kormányt alakítani, mégis rájuk szavaztam, mert az ő értékeiket láttam a legközelebbinek az enyémhez.


Ennyire egyszerűen működnek a demokratikus választások. Sajnos eléggé elhiteltelenítették az előző kormányok, de ez volt a céljuk is. Ne dőlj be nekik!


Peace!

2022. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
A Fidesz a legrosszabb!
2022. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Akkor most veregesd meg a vállad kérdező, mert te személyesen tehetsz arról, amit a kevésbé rossz kormányod művel, hiszen te szavaztál rájuk, mert minden hazugágukat csont nélkül beszoptad.


Örülj az inflációnak és a nem megszorításoknak.

2022. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

7)Azt hiszed,ha MZP lenne nem lenne megszorìtás meg infláciò?

PS:Akkor lenne csak teljes a káosz,még az se biztos,hogy összeállt volna a kormány,hanem a pozìciòkon marakodnának

2022. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8


Azt hiszem, hogy ezt soha nem tudjuk meg. Azt viszont igen, hogy mit művel az alkalmatlan fidesz. Azt amiről tagadta hogy megteszi, iletve azt, amire azt mondta, hogy csak az ellenzék tenné.

Hazudoztak, milliárdokat ölve a projektbe. És most is hazudoznak pl. háborús inflációról, miközben az üzemanyag ársapka 2021. novembertől él

és a hatósági áras farhát, miegymás már 2022. február 1-től. Pedig háború még a kanyarban sem volt.

2022. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!