Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! A gyenge forint...

Fideszesek! A gyenge forint oka Jakab Péter?

Figyelt kérdés
Azzal, hogy parizert fogyaszt országgyűlési képviselő létére, meg kirúgta a Pártja, és traktorozni kell, erős bizalmatlanságot szűlhet a befektetők, spekulánsok és a piac számára. ☺️
2022. júl. 7. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Ellenzékiek! Hogy lehet az, hogy a kormány hiába engedi 400 forint fölé az eurót, még sincs ellenzéki összhang? Jakab Pétert elzavarják, Donáth lemond, Újhelyi mégsem indul, Fegyőrt már a frakció éléről is leváltják, stb. Pont most, amikor itt lenne a lehetőség ütni a kormányt... Erre saját magukat ütik, még erősebben. Ki érti ezt? :DDD
2022. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Nem illik azért támadni a kormányt, amiért Jákob meg a Makizaj a felelős.

2022. júl. 7. 23:37
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
@1 Nem ellenzékiség kérdése azt mondani, hogy ez nagyon nem jó, teljesen irreleváns, hogy mit csinál a parlamentben 60 ember, ha egyszer az egész ország ezt szopja, az is, aki a Fideszre szavazott.
2022. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Gyurcsány az oka mindennek is.
2022. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Az "emútnyócévehibázottgazdaságpolitikája" visszaköszön:).
2022. júl. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Toroczkai lecsap a lehetőségre nem kell aggódni.


Mi Hazánk a következő választást behúzza simán 4/5-el

2022. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is a Gyurcsány hibája, az a galád mindent is elront. Van olyan agyatlan, nyomorult, hülye, aki ezt el is hiszi?
2022. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 Sajnos rengetegen.


Városokban ahol fiatalabb a lakosság és máshonnan is tájékozódik azok már nem nyaljàk be, de falun nőttem fel és van ott is házam nagy kerttel amit járok le gondozni és a szomszédok napi szinten jönnek oda politizálni amiközben Gyurcsányt szidják, hogy miatta drága a kenyér.

2022. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ellenzékiként azt mondom, stratégiai nyugalom! És remélem, hogy a csuti ártány a példaképe (ceausescu) sorsára jut.
2022. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kretens ***** válasza:
0%
Szerintem a jelenlegi forint árfolyam helyzetről most egyik fél sem tehet.Ez tőlünk független események sorozata és szándékos támadás eredménye a forint ellen.Én azt nem értem hogy miért pont csak a forint gyengül ilyen ütemben?A nyugati országokban jelentősen emelkedtek az élelmiszer az energia és az üzemanyag árak az álltaluk hozott szankciók bumeránghatása miatt vagyis ők nagyobb kárt szenvettek mint Oroszország.Nekem az a véleményem hogy mindegy hogy mennyire gyengül a forint meg kell tartani.Az a gyanúm hogy nem is olyan sokára az eu összeomlik az euro-val együtt és akkor jön el a mi időnk.Nálunk lesz gáz és üzemanyag mi nem fogunk télen megfagyni és éhenhalni.Ha kell az alapvető élelmiszerekre jegyrendszert kell bevezetni és minden mást lehet továbbra is forintban megvásárolni.Igen az élelmiszerre nagyon oda kell figyelni hogy mennyit fogyasztunk felesleget nem szabad venni aminek többsége úgy is a kukában landol.Ha a nyugat europai országokban egyre szigorúbb üzemanyag korlátozást vezetnek be a csökkenő mennyiség miatt a saját maguk álltal kreált szankciók miatt akkor az áruforgalom is akadozni fog főleg az élelmiszer.Isten malmai lassan őrölnek de közeleg az az idő hogy fognak még hozzánk jönni könyörögni gázért olajért élelmiszerér azok akik mindig is azon munkálkodtak hogy a magyarságot eltüntessék örökre.
2022. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!