Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne valahogy bezárni...

Nem lehetne valahogy bezárni a magyar tőzsdét hogy ne dögöljön meg teljesen a forint?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 15:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

#10


Már csak az vesz eurót, aki feltételezi, hogy még vagy 30-40 forintot gyengül a forint és vissza se erősödik többé.


Viszont szerintem a befektetési arany megint hiánycikk lesz.

2022. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%
A legjobb befektetés még mindig az arany, gyémánt és a földterületek.
2022. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Amint az átlagmagyar elkezd euróban gondolkozni nagyobb összegeknél vége a dalnak, a forint végérvényesen eltűnik a süllyesztőben. Minden forintban tárolt vagyon lenullázódik, aztán jöhet helyette megint a pengő vagy a korona :))


A forint élt 32 évet kapitalista rendszerben.

2022. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Alex Fly ***** válasza:
100%
Be lehetne; akkor aztán a forint vegképp bedőlne...
2022. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#13


Én már évek óta figyelem, amint a tűzhöz közeli emberkék 100 milliós, milliárdos - normál esetben soha vissza nem fizethető mértékű - hiteleket vesznek fel, hogy földeket, ingatlanokat, nem különösebben sikeres cégeket vegyenek.

Olyan volt az egész, mintha erre készültek volna az elmúlt 10 évben.

2022. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#13: exkomunista rendszerbe...
2022. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#15 akinek esze volt és tehette ugyanezt tette tűzhöz közelség nélkül is. De az emberek még mindig nem értik a hitel meg a pénz működését, még mindig van aki hülyének néz, hogy az elmúlt 10 évben annyi hitelt vettem fel, amennyit csak tudtam és ingatlanba raktam. Mert a hitel felelőtlenség, és majd meglátom. :)) Hát, meglátjuk biza. Én addig csak csöndben nézem, ahogy napról napra milliókkal csökken a hitelem euróban mérve. ;)
2022. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja és elmorzsolok egy könnycseppet mindenkiért, aki hosszú lejáratú állampapírral finanszírozta a rendszert az elmúlt években. Meg azért, aki minden gyakoris "mibe fektessek" kérdésre beírta, hogy állampapírba.
2022. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#17-18


Ha ennyi pénzre hitelképes voltál, akkor persze igazad van - ha nem voltál hitelképes és mégis kaptál kölcsönt, akkor te is tűzközeli vagy :D -, de aki legfeljebb néhány milliós tartalékkal rendelkezik, annak túl sok választása nincs, mert az legfeljebb ahhoz elég, hogy az ember biztonságban érezze magát rendkívüli kiadások esetére addig, amíg egy szemétláda kormánynak eszébe nem jut elinflálni az egészet tönkretéve az embereket.

2022. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Elárulok egy nagy titkot: forinttal nemcsak a magyar tőzsdén kereskednek.
2022. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!