Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiket nem zavarnak a migránso...

Akiket nem zavarnak a migránsok, miért gondolják, hogy átgyalogolhatnak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy ők nem menekülnek, hiszen sok olyan országon átjönnek, ahol béke van, szóval nincs okuk vándorolni, főleg nem papírok nélkül.

2022. júl. 5. 12:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
20%

#18 nem mentem el sarki fényt nézni, így nem láthattam, hogy van e vagy nincs. Viszont logikus tudományos magyarázat van rá, tehát még így is elhiszem.


Viszont az állítólagos migráns hordák helyén voltam többször is, és egy darabot sem láttam.


#17 miért lennék? A komcsik évek óta olyanról beszélnek, amit valahogy soha sem látok amikor arrafelé megyek. Javasoltam azt is, hogy rakjanak ki 10000 forintért vásárolható a kínai biztonsági kamerákat, amiket bárki nézhetne netről hogy micsoda borzalmas dolgok történnek ott.

Dehát ilyen sincs.

A kormánypropaganda riogatásait bizonyítás nélkül pedig nem nyelem le.

2022. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem gondolkodnak racionálisan!
2022. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem sétálnak akkor el a határ mentén, mit számít nekik már az a pár 100km, aztán emhetnek nyugatra ahova szeretnének.
2022. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem, nem olyan nagy Magyarország, hogy ne lehetne kikerülni.
2022. júl. 5. 19:06
 25/34 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Ide is beteszem egy példának, persze a migrácsloverek egybites világképébe ezek nem illenek bele.

Nem beszélve arról, hogy ahol a vetéseken gyalogoltak végig, fóliasátrakat szaggattak szét, gyümölcsösöket tettek tönkre.

2022. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
#25 hűha, 7 migráncs az aztán nagy veszély. HÉT darab! A török kevesebb emberrel vette be fél magyarországot 😆
2022. júl. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
82%
Edig arról volt szó hogy egy sincs.
2022. júl. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
64%
#27 na mutasd, hol volt szó arról, hogy egy sincs? Arról írtam, hogy a fidesz média szerint milliók ostromolják a határt, de én soha nem láttam még egy darabot sem, amikor arra jártam, és hiteles bemutatása sincs az állítólagos hatalmas migràciós nyomásnak.
2022. júl. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
54%

Ebből nem fogsz jól kijönni, hiába erőlködsz a másik kérdésnél is annyira! 😀

Eláruljam mennyi hiányzik Magyarországra? Egész pontosan nulla migráns.

Van elég "szamurájkardos" delikvens akiket annyira emlegettél amott, tehát magyarán ezek mellé még importálni akarnátok több hasonló "értelmiségit". 😎

2022. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem erőlködök, nem kell erőlködni ahhoz hogy lássam a tényeket, lópimpili sincs ott, nem hogy migráncs ostrom 🤣


Erre a feudálkomcsi szeméttelepre hülyék lennének jönni, ahonnan a magyarok is inkább mennének. Lásd 2015-ben is csak minél gyorsabban át akartak menni az országon, érthetően. Csak a szovjetek, kínaiak, stb használják eu bejutási kapunak, mert máshol nem kapnak ilyen könnyen állampolgárságot.


Azt hogy nem kell migráns, orbánodnak mondjad [link]

Amúgy is sokba kerülnek a kötvények...

2022. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!