Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiket nem zavarnak a migránso...

Akiket nem zavarnak a migránsok, miért gondolják, hogy átgyalogolhatnak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy ők nem menekülnek, hiszen sok olyan országon átjönnek, ahol béke van, szóval nincs okuk vándorolni, főleg nem papírok nélkül.

2022. júl. 5. 12:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Mert úgy gondolják, hogy határokra nincs szükség, a Föld mindenkié, így mindenki oda megy, ahova akar, kötelességünk befogadni, eltartani, mert szegény rossz világból jön.
2022. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem ártanak többet mint az átdöngető kamionok, sőt! A kamionok szétb@57ák az utakat, életveszélyes nyomvájúkat csinálnak. A keresztül gyalogoló migránsok pedig nem. Azok vonatoztak amíg engedték őket, és a vasút a legkímélőbb közlekedési módszer.
2022. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
11%
nem unod még? maradj otthon. bár nem tudom hol látod őket
2022. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Na de a kamionok hasznosak...
2022. júl. 5. 12:25
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
Azt hiszem, hogy ez az egész dolog tulajdonképpen nemzetközileg nem megfelelően szabályozott. Mert nyilván nincsen (vagy alig lehet) olyan ország, ahol a határok szinte "hermetikusan" le vannak zárva (talán É-Korea lehet ilyen). A vándorláshoz vezető ok azért sokféle lehet, főképp a gazdasági kényszer ill. a megélhetés ellehetetlenülése.
2022. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
42%
Addig nem zavarja csak ezeket, ameddig valamit tönkre nem tesznek, vagy be nem törnek hozzájuk. Messziről meg a panelből könnyű imádni az ilyeneket.
2022. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Addig jó amíg csak átgyalogolnak és nem akarnak itt maradni.
2022. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
51%
Akiket nem zavarnak, azok mindig olyan emberek, akik nem szívnak miatta. Úgy könnyű migránsbarátnak lenni, hogy nem te viseled az árnyoldalait, sőt nem is tudsz róla, vagy pedig nem érdekel.
2022. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
10%

arra nem válaszolsz, hogy hol látod őket.


8.nem tudom milyen árnyoldalát viseli bárki? mesélnél erről?

2022. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%

#8 kik szívnak miattuk? Hol lehet látni őket? Csak tavaly egy budapest, Udvar, Szarajevó, Mostar, Kotor, Njegusi, Tara kanyon, Cacak, Bácsszőlős, Budapest karikát motoroztam (persze egy szokásos Szlovéniát, a triglav környékén), de sehol sem láttam migráncsokat...


Előző években sem pedig megfordultam akkor is horvát, szlovén, bosnyák területeken, és bizony nem az autópályákon...

2022. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!