Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg százezrek ostromolják...

Tényleg százezrek ostromolják Magyarország határait?

Figyelt kérdés
Vagy a média , tehát a fidesz agymenése csak. Szerintük már most kitört a migránsháború.

2022. júl. 4. 17:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
70%
Nem érted, te félkegyelmű, hogy aki nem csinálja össze a kis bugyikáját 10 migritől,mint te, az nem egyből migráncslávör? :D
2022. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
24%

Ki csinálja össze te szánalom? 😀 Ti vázoltátok 2 oldallal visszább, hogy mivel nem láttatok egyet sem, veled az élen így nem is létezik az egész, mert az állítólagos szerb körutadon pont nem láttál és csak statisztákat mutogatnak a fidesz-tévében. 🤣

Nos a fentebbi link meg igazolta, hogy mégis vannak azért, akkor meg elkezdesz akadékoskodni "csák hét" szöveggel, pedig szerintem az elsők között szarnád össze magad.

Én nem tehetek arról, hogy ilyen egybitesek vagytok. 😝

2022. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
64%

32, látszik, hogy milyen buta vagy, a szerb utas nem én vagyok, de meséld csak be magadnak és fosd össze magad a 7 migritől :D csak el ne vegyék a munkádat, meg meg ne erőszakoljanak téged :DDD


Apropó, jelentkeztél már határvadásznak? :DDD


[link]

2022. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
55%
Aki nem látott még migránst, az nézze meg a felcsúti fociválogatottat.
2022. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
41%

#33 mert eeeeveszik a munkát és nem dóógoznak! Aztat eel 😅

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=m4pmiZhdkdI

2022. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem csak ezrek
2022. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
74%
Akinek egy tanulatlan, nyelveket nem beszélő migri elveszi a munkáját, annak mennyit érhet a munkája?🤣
2022. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
62%

Bármelyik parlamenti fideszes képviselő pótolható lenne velük, csak a színes gombokat kell megnyomniuk a házelnök által feltartott színes lapok alapján.

A házelnök pedig akár egy majommal is pótolható lenne, és még az is színvonal növekedést okozna.

2022. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
51%
A "ti munkátokat" inkább majd a nyugat-európai kulimunkákban, mosogatásban, takarításban igen nagy konkurenciát jelentő pakik, románok, satöbbik fogják elvenni. 🤭
2022. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!