Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki közgazdasági diplomával...

Aki közgazdasági diplomával rendelkezik az miért támogatja a Fideszt?

Figyelt kérdés

Ilyen magas végzettséggel rendelkezőket szerintem nem lehet átvágni a palánkon az embereket ahogy az egyszerű prolikkal csinálja a Fidesz például a rezsicsökkentéssel, aki ért a közgazdasághoz az úgy is tudja hogy mi van mögötte.

De akkor miért támogatják a Fideszt? Ennyire tetszik nekik az ország szétbarmolása? Vagy nekik is csurran-csöppen valami "kis" pénz az elkótyavetyélt milliárdokból a támogatásért cserébe?



2022. júl. 4. 12:05
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
80%
A Fidesz talán még egy fokkal jobban értett a gazdasághoz, de ők is leginkább csak a saját gazdagodásukhoz. Eddig csak szerencséjük volt, mert nem volt válság, dübörgött a világgazdaság, és jöttek az EU-s pénzek. Eddig.
2022. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
20%

#8

Akkor segítek; kevesebett fizetsz, mint 10 éve az inflációt is beleszámolva?

2022. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
40%

#21

Miért hazudsz?


#22

Arról nem a politikusok tehetnek, hogy te lúzer vagy.

2022. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
39%

"#21


Miért hazudsz?"


Szabad az út, hogy kimenj és megnézd. Mi tart vissza?

2022. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

#34

Nem kell kimenni, bőven elég egy online akciós újság. Tudnál nekem egy ilyet linkelni? Sajnos nem tudok németül.

2022. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
2022. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
74%

#36

Ebben én nem találtam Pick szalámit, de itt Németországban 400 g 15,4 Euro (kb. 6.200 Ft).

[link]


Emitt, Magyarországon meg 3.979 Ft.

[link]

2022. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
87%
#37 A pick szalámit egy helyen gyártják a bolygón, nyilván drágább lesz, ahogy egyre messzebbre mész az üzemtől. Ennél roszabb példát nem nagyon lehetett volna felhozni. Kenyér, tej, liszt, olaj, hús. Ezeket kell nézni, nem a luxuscikkeket...
2022. júl. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Itt van egy EU-s árindex összehasonlító oldal, ami az ennivaló árakból képez egy összehasonlító indexet az országok között, és az utolsó 2022-es oszlopot rendeztem csökkenő sorrendben, és mit gondoltok melyik EU országban a legmagasabb az árindex? Kipróbálhatjátok:


[link]

2022. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
89%

#38

"A pick szalámit egy helyen gyártják a bolygón, nyilván drágább lesz, ahogy egyre messzebbre mész az üzemtől. Ennél roszabb példát nem nagyon lehetett volna felhozni."

Nem én hoztam ezt a példát, hanem a 21-es, én csak reagáltam rá.


#39

"Itt van egy EU-s árindex összehasonlító oldal, ami az ennivaló árakból képez egy összehasonlító indexet az országok között"

Téves. A HICP nem az ennivaló árakat hasonlítja össze, hanem az ennivalók áraik növekedését, 2015-höz viszonyítva. Értsd: Magyarország 153-as értéke azt jelenti, hogy 53%-ot drágult 2015 óta, Németország 126-os értéke pedig azt, hogy 26%-ot, de arról semmit nem mond, hogy jelenleg mennyi az árak között az eltérés.

2022. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!